Automobilių padangos

    Žieminės, vasarinės ar universalios padangos už gerą, kiekvienam prieinamą kainą internetinėje parduotuvėje nve.lt. Kiekvienas vairuotojas renkantis padangas, turėtų atkreipti dėmesį į kelis paprastus aspektus. Tiek vasarinės, tiek žieminės automobilinės padangos turi  būti kokybiškos, patikimos ir saugios. Tai užtikrina profesionalūs automobilinių padangų gamintojai, tokie kaip Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli ir kiti. Jų produktai pasižymi aukščiausiais duomenimis tarp tokių kriterijų kaip saugumas ir komfortas.

Šiais laikais padangų pasirinkimas tikrai platus, pagal kiekvieno poreikius, norus ir finansines galimybes. Tačiau nereikėtų taupyti savo ir savo artimųjų saugumo ir sveikatos sąskaita. Visada patikimiau įsigyti geriausios kokybės produktą, kokį tik galite sau leisti. Rinkoje galima įsigyti kinų gamintojų automobilines padangas, kurių etiketės skelbia, jog atitinka aukščiausios klasės reikalavimus, kaip ir Premium gamintojų. Tačiau, pigūs gamintojai, orientuojasi ir tobulina savo veiklą tik tose srityse, kurios reikalaujamos žymėti, to nėra su aukščiausios klasės gamintojais.

Elektroninės parduotuvės nve.lt automobilinių padangų asortimentas tikrai platus. Čia yra automobilinės padangos, vasarinės padangos, žieminės padangos. Kategorijoje „Automobilių padangos“ keletos filtrų pagalba galite patogiai apžiūrėti ir įsigyti prekes. Padangas galite rinktis pagal kainą, gamintoją, diametrą, padangų aukštį, padangų plotį ir sezoniškumą.

Kiekvienas Lietuvos vairuotojas žino, kad šioje šalyje laikotarpis nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 10 d. laikomas vasaros sezonu. Šiuo metu visi lengvieji automobiliai iki 3,5 t. privalo pasirūpinti savo transporto priemonės padangomis tinkamomis šiam laikui: vasarinėmis, žieminėmis be dyglių arba universaliomis padangomis. Vasarinės padangos turi mažesnį protektoriaus gylį negu žieminės. Tokios padangos rekomenduojamos naudoti nuo +7C laipsnių laiko temperatūros. Būtent toks oras yra tinkamiausias vasarinėms padangoms, kad būtų užtikrintas geriausias sukibimas su sausa arba šlapia kelio danga. Vasarinės padangos yra ženkliai tylėsnės negu žieminės ir pasižymi mažesniu riedėjimo pasipriešinimu. Vasarinės padangos yra tinkamiausias pasirinkimas šiltajam sezonui dėl savo saugumo, ekologiškumo bei patogumo.

Šioje elektroninėje  parduotuvėje vasarinių padangų pasirinkimas itin gausus. Galite rinktis iš įvairiausių gamintojų kaip Hankook, Barum, Matador, Bridgestone, Firestone, Dunlop ir kitų. Čia rasite platų asortimentą skirtingų dydžių, pločio, diametrų padangas už patrauklią kainą. Kad kiekvienas klientas tiksliai žinotų ką perka, kad jis galėtų atidžiai išsirinkti ko norėtų, mes pateikiame visų prekių išsamų specifikacijų aprašymą. Galima išnagrinėti visų padangų ne tik pagrindines specifikacijas, kaip aukštis, plotis ir panašiai, bet ir sukibimo su šlapia danga, kuro sąnaudų bei padangos triukšmo indeksą.

Lietuvoje laikotarpis nuo lapkričio 10 d. iki balandžio 1 d. yra laikomas žiemos sezonu. Šiuo metu visi lengvieji automobiliai iki 3,5 t. privalo būti eksploatuojami tik su žieminėmis universaliomis padangomis. Žieminės padangos yra sukurtos specialiai šaltajam periodui, todėl jos turi gilesnį protektorių, bei gaminamos iš specialios gumos mišinio. Žieminės padangos privalo būtų saugios tiek esant sausai, tiek ir šlapiai kelio dangai, žemai oro temperatūrai, slidiems ir žinoma snieguotiems keliams. Todėl naujų žieminių padangų guma yra minšta, o štai naudotų būna jau sukietėjusi. Tad geriausia rinktis naujas, kad užtikrinti saugumą kelyje ir malonesnį važiavimą. Be to, žieminės padangos yra triukšmingesnės negu vasarinės. Šaltuoju metų laiku galima važinėtis tik su šiam laikotarpiui pritaikytomis padangomis, nes taip užtikrinamas saugumas ir stengiamasi išvengti avarinių situacijų. Įšalusiame kelyje automobilis su žieminėmis padangomis sustos greičiau, o valdymas bus daug geresnis negu su vasarinėmis.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt pateiktas gausus žieminių padangų asortimentas. Galite rinktis iš Premium klasės gamintojų Michelin, Bridgestone, Continental, Dunlop ir kitų, bei vidutinės klasės – Hankook, Firestone, Kleber ir kt. O jeigu norėtumėte išbandyti žieminių padangų specialistus - Vredestein kompaniją. Pas mus taip galite įsigyti jų nuostabius produktus už patrauklią kainą.

Universalios padangos yra pritaikytos bet kokioms oro sąlygoms visiems metų laikams. Nors šiuolaikinių universalių padangų kokybė tikrai gera ir yra patikimos. Tačiau, vis tik geriausia rinktis konkrečiam sezonui pritaikytą produktą. Nes universalių vis tiek nebus toks geras sukibimas su kelio danga kaip specialiai pritaikytos tam tikram sezonui. Tačiau jeigu vis tiek norite būtent tokių padangų, šioje elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite sau tinkančias ir patinkančias universalias padangas.