Ratlankiai

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-201972

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-201972

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Simpatiškas automobilis su išskirtinio dizaino ratlankiais patraukia daugelio žvilgsnius. Juk tokia mašina atrodo įspūdinai ir išskirtinai. Dauguma vairuotojų nori dailaus automobilio, juk tokį vairuoti taip malonu. Automatiškai pakyla savivertė ir pasitikėjimas savimi. Tai gi, kiekvienas vairuotojas, turintis savo nuosavą automobilį ar kitą transporto priemonę, kai kada susiduria su klausimu, kokius ratlankius išsirinkti. Ar paprastus, tradicinio dizaino, pigius, ar aukštos kokybės, išskirtinio dizaino, naujus, o gal naudotus. Ratlankiai tarnauja tikrai ilgus metus, tačiau bent kartais malonu ir atsinaujinti. Pirmiausia renkantis ratlankius reikėtų apsispręsti kokių norėtumėte: plieninių ar aliuminių. Nors dauguma vairuotojų pirmiausia renkasi pagal dizainą ir skonį. Ekspertai rekomenduoja žieminėms padangoms ir žiemos sezonui geriau rinktis plieninius ratlankius, nes jie yra atsparesni ir sunkesni, kas tikrai yra aktualu žiema. O vasarai puikus pasirinkimas - lengvojo lydinio ratlankiai, kurie gali būti skirtingų dizainų ir tikra labai gražūs – tokia detalė gali papuošti automobilį bei tapti išskirtinia detale. Tokie ratlankiai gerokai pagerina automobilio estetinį vaizdą, o ką jau kalbėti apie tai, kad pats transporto priemonės valdymas tampa malonesniu.

Lengvojo lydinio ratlankiai tampa vis populiaresni ir po truputį iš rinkos išstumia plieninius. Lengvojo lydinio ratlankiai paprastai gaminami iš aliuminio, magnio arba jų lydinio. Jie yra ne tik dailūs, tačiau ir gerokai lengvesni negu plieniniai, todėl pagerėja mašinos valdymas. Be to, lengvojo lydinio ratlankiai pasižymi geru šilumos laidumu, tad gerai paskirsto aukštą temperatūrą, kuri atsiranda dėl stabdžių sistemos. Todėl pagerėja stabdymo savybęs sunkesnėse važiavimo sąlygose ir sumažėja tikimybė, kad sugestų stabdžiai dėl perkaitimo.

Pagrindinis lengvojo lydinio ratlankių minusas, jog jie yra linkę į koroziją, todėl eksploatuojant šiuos ratlankius, reikia imtis tinkamų prevencinių priemonių.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt yra siūlomas gausus ratlankių pasirinkimas. Juos galite rinktis pagal kainą, gamintoją, atstumą tarp skylių, plotį, diametrą, išnešimą ir tvirtinimo skylių kiekį. Šioje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kokybiškus, labiausiai patinkančio dizaino ratlankius savo automobiliui. Asortimente vyrauja tokie puikūs ratlankių meistrai kaip Alutec, AEZ, Antera, Alfa, Momo ir daugelis kitų. Tačiau pačiais geriausiais, žinomiausiais ir aukščiausio lygio ekspertais laikomi: Rays, Borbet, HRE, OZ, ATS, ADVI. Tačiau ko pasiekė BBS nei viena šių įmonių nesugebėjo padaryti per keletą dešimtmečių. Ši kompanija išrado ir užpatentavo specialią technologiją, kurios dėka ratlankiai tapo dar lengvesni ir būtent jie pirmieji sukūrė ardomus 3 dalių ratlankius. Tad pas mus įsigysite tikrai puikų, tvirtą produktą, kuris tarnaus ilgus metus. Ratlankių kainos svyruoja nuo lydinio tipo, nuo automobilio ratų tipo. Nors nauja prekė yra brangesnė negu naudota, tačiau vis tik visada geriau rinktis naują produktą. Naudoti ratlankiai paprastai būna subraižyti, restauruoti, daužti ir išbalansuoti. Todėl jie netarnaus ilgą laiką, kaip ka nauji.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt lengvojo lydinio ratlankius galite išsirinkti net gi iš skirtingų metalo spalvų. Čia yra tradicinės sidabrinės spalvos ratlankių bei tamsaus metalo arba jų derinio. Pastarieji produktai atrodo tikrai įspūdingai ir neįprastai. Ypač dailiai atrodo sidabrinės ir juodos spalvos derinys. Rekomenduojame išbandyti šiuos ratlankius ant savo automobilio.

Renkantis ratlankius, jo svoris taip pat turėtų būti aktualus aspektas. Nes kuo sunkesnis ratas, tuo jį sunkiau išjudinti ar sustabdyti bei sunaudoja daugiau kuro, o automobilis tampa ne toks dinamiškas ir yra sunkiau valdomas. Be to, sunkūs ratai apkrauna mašinos važiuoklę, todėl ji dėvisi greičiau. Lengvojo lydinio ratlankius lengviau pataisyti, jei yra sulankstyti, negu plieninius. Tačiau turint omenyje, kad šie ratlankiai nėra brangūs, kai kada pigiau tiesiog nusipirkti naujus negu bandyti ištiesinti pas meistrą. Tai dar kelios priežastys, dėl kurių vairuotojai renkasi lengvojo lydinio ratlankius.

Jeigu elektroninėje parduotuvėje nve.lt išsirinkote keletą ratlankių modelių ir nepavyksta apsispręsti, kurių labiau norisi, galite juos įsidėti į palyginimų laukelį. Tuomet bus paprasčiau įvertini vienų ar kitų prekių pranašumus bei trūkumus, kurie Jus domina.

 Elektroninėje parduotuvėje nve.lt visada rasite tik kokybiškas prekės, o gausaus asortimento dėka tikrai rasite tai ko ieškote, kas visiškai patenkintų Jūsų poreikius. Parodykite savo individualumą su išskirtinio dizaino ratlankiais, nustebinkite aplinkinius ir savo artimuosius.