Betoninių paviršių šlifavimo mašina FLEX LD 15-10 125 R

Likutis: 3
606,98 €
Prekės kodas
GIT-405922_FLE
Pristatymas
2-5 d.d.
Daugiau informacijos
Gamintojas Flex
*Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje

Pasukamas apsauginis gaubtas suteikia galimybę šlifuoti prie pat sienos. Kompaktiška šlifavimo mašina šlifavimui be dulkių. Patvarus ir galingas 1450 W variklis su pakankamu galios rezervu. Puikiai tinka ruošiant sienų, lubų ir grindų paviršius.

Elektroniniai valdikliai: tachometras-generatorius su pastovaus greičio palaikymo funkcija, lengvo paleidimo, apsaugos nuo perkrovos ir temperatūros stebėjimo funkcijos.
Dulkių ištraukimas: apsaugo nuo dulkių, sumažina disko dėvėjimąsi, neužkemša betono porų, todėl jos yra atviros naujai dangai.
Patvarus ir galingas 1450 W variklis su pakankamu galios rezervu.
Dėl besisukančio segmento apsaugos galima šlifuoti iki pat sienos. Reguliuojamas aukštis – galite sureguliuoti pagal disko aukštį ir optimalų dulkių ištraukimą.
Su bepakopio reguliavimo, atsparia vibracijai ir ergonomiška rankena– patogu laikyti ir valdyti.
Fiksuota žarnos jungtis. Standartiniame įrangos komplekte - adapteris su „FLEX Clip“jungtimi Ø32 mm fiksuotam sujungimui.
Saugiai įtaisytas suklio užraktas – kad būtų išvengta atsitiktinio įjungimo.
Puikiai tinka ruošiant sienų, lubų ir grindų paviršius. Optimaliai suderintas įrenginys ir diskas garantuoją našų ir ekonomišką darbą.
Komplekte esantis „Thermo-Jet“ šlifavimo diskas: 20% didesnė šlifavimo galia, 20% didesni segmentai. Tinka dangoms ir nešiurkščioms medžiagoms, termoplastinėms dangoms, dažytiems paviršiams, grafičiui, plonam klijų likučių sluoksniui ant betono ar betono mišinio dangų, kietoms medžiagoms ir senam betonui. Modernaus dizaino 9 mm segmentai užtikrina didelę šlifavimo galią ir ilgą eksploatavimo trukmę.

Apsukų skaičius10000 aps./min.
Svoris2,9 kg
Disko skersmuo125 mm
Vibracija6,4 m/s2
VelenasM14
Variklio galia1450 W
TipasBetono šlifuokliai
Standartiniai priedaiŠepečių vainikas dulkių nusiurbimui, rankena, 3 kabelio laikikliai, šešiakampis raktas SW 4, adapteris SAD-C D32 AS, veržliaraktis, lagaminas, įdėklas lagaminui.
Garantija juridiniams asmenims36 mėn.
Garantija fiziniams asmenims36 mėn.

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Prekių pristatymas:

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas.

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.

1.3. Pirkėjui pageidaujant, kad sunkesnės kaip 31,50kg prekės būtų ne tik pristatytos į nurodytą pristatymo vietą, bet ir užneštos į namą, butą ar darbovietę, formuodamas užsakymą Pirkėjas privalo užsakyti ir papildomą prekių užnešimo paslaugą. Tokios paslaugos kaina yra nustatoma Pardavėjo ir nurodoma atsiųstame užsakymo patvirtinime ir/arba sąskaitoje Pirkėjui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, t.y. pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu