Daugiafunkcinis universalus sportinis tinklas Exit Multi-Sport 5000 243x500cm

Likutis: 8+
158,99 €
Prekės kodas
ISL-871846946387
Pristatymas
10-15 d.d.
Daugiau informacijos
Gamintojas EXIT
*Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje

„EXIT Multi-Sport Net“ yra sportinis tinklas, turintis daug funkcijų. Jis gali būti reguliuojamas iki trijų skirtingų aukščių. Tenisas, paplūdimio tenisas, futbolo tenisas ar tinklinis, visi variantai galimi.

500 cm pločio, tai leidžia, kad tinklas tilptų daugelyje sodų, tačiau pakankamai platus, kad būtų tinkamas naudoti tam tikram žaidimui. Žalias viršutinis tinklo kraštas užtikrina, kad tinklas būtų aiškiai matomas žaidimo metu. Akimirksniu galite pakeisti tinklo aukštį. Tiesiog spustelėkite vamzdžius į reikiamą aukštį ir pradėkite žaisti! Aukštis Žemas: +/- 100cm Aukštis viduryje: +/- 172cm Aukštis Viršuje: +/- 243cm.

Gražus dizainas ir švelnios „Multi-Sport Net“ spalvos papuoštų bet kokį sodą. Tvirtas rėmas ir labai stiprus tinklas suþeiks malonumą žaidimo valandoms! „EXIT Multi-Sport Net“ turi dvigubą tinklo įtempimo sistemą, užtikrinančią, kad tinklas būtų įtemptas. Horizontali metalo vamzdžio jungtis tinklo apačioje yra iš vienos pusės į kitą. Šio ryšio plotis yra reguliuojamas, todėl gali būti keičiama įtampa. Elastinė jungtis tinklo viršuje prie stulpelių užtikrina, kad tinklas taip pat būtų tvirtas viršutinėje pusėje.

Taip pat, be stabilaus trikojo taip pat galite naudoti unikalią „Exit“ tvirtinimo sistemą, kurią sudaro inkariniai vamzdžiai ir žemės inkarai! Todėl sportinis tinklas yra labai stabilus, kad galėtumėte žaisti savo sode. Net ir žaisdami tinklinį ar futbolą. Ar turite pjauti veją? Tinklą lengva pakelti iš žemės tvirtinimo, kad būtų galima pjauti veją. Ir po to sportinis tinklas yra lengvai įdedamas į tą pačią vietą, kaip ir tvirtinimai. Tačiau net ir nepritvirtintas tinklas tvirtai stovi ant abiejų kojų. Taigi jis taip pat gali būti naudojamas patalpose sporto salėje, arba gimnazijoje, prie važiuojamosios kelio dalies (ar netgi namuose). Be to, su patogiu nešiojimo dėklu, visas tinklas gali būti perneštas bet kur!.


1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Prekių pristatymas:

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas.

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.

1.3. Pirkėjui pageidaujant, kad sunkesnės kaip 31,50kg prekės būtų ne tik pristatytos į nurodytą pristatymo vietą, bet ir užneštos į namą, butą ar darbovietę, formuodamas užsakymą Pirkėjas privalo užsakyti ir papildomą prekių užnešimo paslaugą. Tokios paslaugos kaina yra nustatoma Pardavėjo ir nurodoma atsiųstame užsakymo patvirtinime ir/arba sąskaitoje Pirkėjui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, t.y. pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu