Drenažinis siurblys Pedrollo Dm 30

Likutis: 8+
325,20 €
Prekės kodas
VR-Pedrollo Dm30
Pristatymas
3-5 d.d.
Daugiau informacijos
Gamintojas PEDROLLO (Italija)
*Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje
Aprašymas

Pritaikymas:

Pedrollo Dm drenažiniai vandens siurbliai skirti švaraus arba nestipriai užteršto vandens išsiurbimui iš baseinų, lietaus nuotekų šulinių, garažų, rūsių bei kitų užtvindytų patalpų. Pedrollo Dm drenažiniai vandens siurbliai naudojami tiek profesionaliai, tiek buityje. Ypatingai plačiai Pedrollo Dm vandens siurbliai yra naudojami automatinėse išsiurbimo sistemose, pvz. nuotekų valymo įrenginiuose.

Eksploatavimo sąlygos:

Pedrollo Dm drenažiniai vandens siurbliai gali būti naudojami iki 5 m gylyje po vandeniu. Vandens temperatūra neturi viršyti +40 °C. Veikiant nuolatiniu režimu, minimalus panardinimo lygis turi būti ne mažiau 220mm. Minimalus išsiurbimo lygis Pedrollo Dm8 - Dm10Dm18Dm20 drenažiniams vandens siurbliams yra  23 mm nuo dugno, o Pedrollo Dm15Dm30 siurbliams - 15 mm. Kietųjų dalelių praeinamumas Pedrollo Dm8Dm10 – Dm15 drenažiniams vandens siurbliams yra 10 mm, Pedrollo Dm18 – Dm20 siurbliams – 6 mm, o Pedrollo Dm30 siurbliui – 3 mm.

Techninė informacija:

Drenažinis siurblys Pedrollo Dm - gamintojo specifikacija PDF (anglų k.)

Drenažinis siurblys Pedrollo Dm - gamintojo specifikacija PDF (rusų k.)

Drenažinis siurblys Pedrollo Dm - gamintojo puslapis (anglų k.)

Drenažinis siurblys Pedrollo Dm - gamintojo puslapis (rusų k.)

Prekės parametrai
Drenažinis siurblys Pedrollo Dm 30
Prekės parametrai: Drenažiniai ir fekaliniai siurbliai
Galingumas, kW 1.1 kW
Įtampa, V 220 V
Našumas, Max., L/min 300 L / min.
Našumas, Min., L/min 25 L / min.
Slėgis, m 10 - 26 m
Pajungimo diametras, "
Garantija 24 mėn.
Svoris (netto) 15.0 kg

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Prekių pristatymas:

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas.

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.

1.3. Pirkėjui pageidaujant, kad sunkesnės kaip 31,50kg prekės būtų ne tik pristatytos į nurodytą pristatymo vietą, bet ir užneštos į namą, butą ar darbovietę, formuodamas užsakymą Pirkėjas privalo užsakyti ir papildomą prekių užnešimo paslaugą. Tokios paslaugos kaina yra nustatoma Pardavėjo ir nurodoma atsiųstame užsakymo patvirtinime ir/arba sąskaitoje Pirkėjui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, t.y. pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu