Inno 100cm Veidrodinė spintelė su trejomis dvigubo veidrodžio durelėmis su Inno šviestuvu ir dugno apšvietimu, IP44

Likutis: 8+
371,48 € 386,96 €
Prekės kodas
KM-MC4DML/100-70-Inno
Pristatymas
7-12 d.d.
Daugiau informacijos
Gamintojas Kamė
Spintelės plotis 1000 mm
Baldų linija Adagio, City, Duet, Easy, Evoke, Gama, Terra
*Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje

Tinka KAMĖ vonios baldų kolekcijoms

EVOKE • TERRA • ADAGIO • CITY • GAMA • DUET • EASY

KAME vonios kambario baldams gamintojas suteikia 5 metų garantija. Garantija apima gamybos defektus, jei laikomasi įrengimo, valymo ir priežiūros rekomendacijų. Produktų įrengimo bei priežiūros rekomendacijas rasite kame.lt.

Visi KAME vonios baldai gaminami su švelniai užsidarančiais, lengvai reguliuojamais komponentais. Garantuojame, kad apatinių spintelių stalčių sistemos atlaikys ne mažiau kaip 40 000 uždarymo/atidarymo ciklų. O spintelių su durelėmis lankstai švelniai ir tyliai užsivers ir atsivers ne mažiau kaip 50 000 kartų.

KAME balduose naudojamos tik LED apšvietimo sistemos. Visi jungikliai, kištukiniai lizdai, šviestuvai, sensoriai ir kiti elektros komponentai atitinka IP44 saugumo klasę, kurios reikalaujama vonios kambaryje.

Dauguma apšvietimo sistemų - neutralios šviesos spektro.

Veidrodinės spintelės - su dvigubo veidrodžio durelėmis, atsidarančiomis 45 laipsnių kampu. Praktiška, patogu ir elegantiška. Atidarę veidrodinę spintelę, viduje rasite 4 mm poliruoto stiklo lentynėles su elegantiškais laikikliais.

Ūkinėse spintelėse stiklo lentynėlės 5 mm storio.

Pilkos sidabrinės spalvos jungtukas ir kištukinis lizdas įmontuoti kiekvienoje veidrodinėje spintelėje, centre ties spintelės stogeliu.

Visose veidrodinėse spintelėse yra integruotas LED dugno apšvietimas. Taip pat galima rinktis LED aksesuarus apatinėms spintelėms: stalčiaus apšvietimą ir apšvietimą po praustuvu.

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Prekių pristatymas:

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas.

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.

1.3. Pirkėjui pageidaujant, kad sunkesnės kaip 31,50kg prekės būtų ne tik pristatytos į nurodytą pristatymo vietą, bet ir užneštos į namą, butą ar darbovietę, formuodamas užsakymą Pirkėjas privalo užsakyti ir papildomą prekių užnešimo paslaugą. Tokios paslaugos kaina yra nustatoma Pardavėjo ir nurodoma atsiųstame užsakymo patvirtinime ir/arba sąskaitoje Pirkėjui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, t.y. pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu