Mobilus krepšinio stovas su spyruokliuojančiu lanku Exit Galaxy 116x77cm

Likutis: 8+
469,00 €
Prekės kodas
ISL-871846946444
Pristatymas
10-15 d.d.
Daugiau informacijos
Gamintojas EXIT
*Realios prekės išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukoje

„Galaxy“ nešiojama krepšinio sistema yra unikali. Tai sujungia paprastą naudojimą, kokybę ir dizainą!

Draugiškas vartotojui; greito aukščio reguliavimo sistema

„Galaxy“ turi unikalią sistemą, leidžiančią per kelias sekundes koreguoti aukštį. Jūs patraukiate valdymo rankenėlę ir, paspaudę žalią rankenėlę, slinksite sistemą norimu aukščiu. Automatiškai užrakinama valdymo rankenėlė. Ir tam reikia mažai jėgos, todėl net vaikai gali nustatyti tinkamą aukštį. Taigi bet kuriuo metu galite pasirinkti tinkamą aukštį. „EXIT Galaxy“ krepšinis reguliuojamas 5 skirtingais aukščiais: 230cm / 245cm / 260cm / 285cm / 305cm (rungtynių aukščio senjorams)

Paprasta naudoti; galima lengvai perkelti

„Galaxy“ nešiojamas krepšinis turi unikalų judamąjį rėmą, kuriame yra priešpriešinių svorių. Jei naudojate „normalias“ judančias sistemas, prieš pradedant jį perkelti, dažnai turite pakreipti visą sistemą. Tai nėra lengva ir kartais net pavojinga vaikams. „Galaxy“ rėme yra trys (3) ratai, kuriuos galima lengvai nustumti. Pasukamas ratukas priekyje leidžia lengvai vairuoti. Priekinė rankena leidžia vairuoti ir judėti dar lengviau. Net vaikai gali perkelti sistemą.

Kontroliniai svoriai

Rėmas yra lankstus ir atsparus oro poveikiui, kuris gali būti uždarytas ir kuriame yra trys (3) priešiniai svoriai. Šios atsvaros užpildytos smėliu ir leidžia sistemai tvirtai stovėti. (55 kg kiekvienam smėlio maišui. Taigi bendras kontra-svoris yra apie 165 kg) Skirtingai nuo sistemų, kuriose yra plastikinis pagrindas, pripildytas vandeniu, galaktika nesandarėja, nepažeidžiama šalčio ir visada saugi!

Kokybė

Tvirtas rėmas ∅89mm, sustiprintas krepšinio žiedas ir plieninis rėmelis su polikarbonatu (PC) užtikrina daug valandų žaidimo ir įdomumo! Trijų tiekiamų smėlio maišelių, kuriuos vėliau dedate į šiam tikslui skirtą dangtelį, užpildymas garantuoja, kad rėmas yra tvirtai pritvirtintas. Ši versija yra su labai stipria lanksčia dunk žiedu. Dabar galite padaryti tikrai įspūdingą Slamdunk!

Backboard characteristics

Backboard shape
Rectangular
Backboard dimensions (w x h)
116 x 77 cm
Backboard colour
Transparant
Backboard material
Polycarbonate (plastic)
Backboard thickness
24 mm

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Prekių pristatymas:

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas.

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.

1.3. Pirkėjui pageidaujant, kad sunkesnės kaip 31,50kg prekės būtų ne tik pristatytos į nurodytą pristatymo vietą, bet ir užneštos į namą, butą ar darbovietę, formuodamas užsakymą Pirkėjas privalo užsakyti ir papildomą prekių užnešimo paslaugą. Tokios paslaugos kaina yra nustatoma Pardavėjo ir nurodoma atsiųstame užsakymo patvirtinime ir/arba sąskaitoje Pirkėjui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, t.y. pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu