Nerūdijančio plieno plautuvės virtuvei Aquasanita

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2027

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2027

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Mokslininkai yra paskaičiavę, kad vidutiniškai žmogus gamindamas maistą, prie plautuvės praleidžia 60 proc. laiko. Tad nenuostabu, kad rinktis kriauklę reikia atidžiai. Apsispręsti kokią plautuvę rinktis yra nelengva užduotis, nes rinkoje esantis pasirinkimas tikrai platus. Jos gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno, granito ir keramikos. Todėl yra svarbu išsirinkti sau patinkančią, patogią ir tinkamą kriauklę, nes tai daiktas, kuris keičiamas ne kasmet. Įsigijus nekokybišką ar netinkamą plautuvę, bus prarasti ir pinigai, ir laikas paieškoms.

Nerūdijančio plieno plautuvių rinkoje yra tikrai gausus pasirinkimas. Tačiau renkantis tokią kriauklę reikėtų atkreipti dėmesį kiek chromo ir nikelio yra sudėtyje. Kuo mažiau šių metalų, tuo didesnė tikimybė, kad ateityje gali pradėti rūdyti. Nikelio ir chromo turi būti kuo daugiau. Idealu, jeigu plautuvės sudėtyje yra daugiau kaip 18 proc. chromo ir 10 proc. nikelio. Tokios sudėties plautuvė bus kokybiška, ilgaamžė, atspari rūdijimui ir temperatūros svyravimams.

Nerūdijančio plieno plautuvių privalumai:

  • Neįgeria spalvotų skysčių, yra higieniška, lengva valyti;
  • Atspari aukštai temperatūrai ir temperatūrų svyravimams;
  • Atspari korozijai;
  • Plautuvė lengva.

Nerūdijančio plieno plautuvių trūkumai:

  • Per laiką apsitrina, tampa matinės spalvos;
  • Nenusausinus lieka pirštų ir vandens kalkių nuosėdos;
  • Lengvai susibraižo, taip prarasdama blizgesį ir gražią išvaizdą;
  • Bėgantis vanduo ant plautuvės skleidžia triukšmą;
  • Plautuvės būna tik pilko metalo spalvos.

Nerūdijančio plieno plautuvės gali būti struktūriniu (grublėtu) paviršiumi arba lygiu. Ekspertai teigia, kad grublėtas paviršius yra praktiškesnis, nes nesimato įbrėžimų arba vandens nuosėdų. Tokio paviršiaus dėka indai neslydinėja ir nedūžta. Plieninės kriauklės su lygiu paviršiumi per laiką praranda blizgesį, šiek tiek apsitrina ir lengvai matosi visi įbrėžimai.

Elektroninė parduotuvė nve.lt siūlo įsigyti ir išbandyti nerūdijančio plieno Aquasanita plautuvę virtuvei. Aquasanita – tai plautuvių lyderė Baltijos šalyse, kuria pasitiki virš 100 partnerių. Ši įmonė palyginus dar jauna virtuvės įrangos rinkoje. Ji įsikūrusi Lietuvoje, tačiau pripažinta kaip patikima, kokybiškos produkcijos gamintoja visame pasaulyje. Ji 80 proc. savo produkcijos eksportuoja į užsienį. Ši bendrovė gamina saugias, patikimas ir patogias plautuves, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus, bet kartu išlaiko ir patrauklią kainą.

Aqasanita nerūdijančio plieno plautuvės yra pagamintos iš plautuvėms gaminti geriausio chromo (18%) ir nikelio (10%) plieno. Plautuvės pagamintos virinimo būdu, todėl yra patvaresnės, higieniškos, turi gilius dubenis ir modernias formas bei yra lengvai valomos. Kokybiškas nerūdijantis plienas suteikia kriauklėms stabilumą, tvirtumą ir apsaugo nuo galimų plieno įlinkimų plautuvę naudojant. Poliruotas nerūdinačio plieno plautuvės satininis paviršius užtikrina ypač lengvą valymą, o plautuvei suteikia spindesio, ant tokio paviršiaus nesikaupia bakterijos.

Kaip ir kiekvieną daiktą, taip ir Aquasanita nerūdijančio plieno plautuves reikia tinkamai prižiūrėti tam, kad ilgesnį laiką atrodytų kaip nauja, išlaikytų blizgesį bei glotnumą ir išliktų higieniška. Kriauklę valyti ir prižiūrėti rekomenduojama periodiškai. Po kiekvieno karto pasinaudojus plautuve, reikėtų ją išplauti vandeniu bei nusausinti. Nešvarumus galima valyti buityje naudojamu indų plovikliu arba specialia priemone būtent nerūdijančio plieno kriauklėms. Svarbu prisiminti, kad šioms plautuvėms negalima naudoti šiurkščių kempinėlių ar šluosčių, nes gali subraižyti paviršių.

Šioje elektroninėje parduotuvėje nve.lt galite nerūdijančio plieno plautuvę virtuvei išsirinkti pagal kainą, tokią kokia Jums patraukliausia. Labiausiai patikusius modelius, galite įsidėti į prekių palyginimo paskyrą. Tuomet bus patogiau palyginti keletos plautuvių privalumus ir trūkumus bei lengviau nuspręsite, kuris variantas priimtiniausias. Nve.lt nerūdijančio plieno plautuvių asortimentas platus. Galima rinktis iš mažų ir didelių plautuvių, taip pat vieno arba dviejų dubenų bei stačiakampio ar kvadrato formos. Visų plautuvių komplektacijoje yra ir ventilis. Šioje elektroninėje parduotuvėje esančios plautuvės gali būti montuojamos iš viršaus, lygiai su stalviršiu arba iš apačios. Montavimo būdas priklauso nuo plautuvės modelio ir tipo.

Kiekvienos plautuvės aprašyme galima apžiūrėti to modelio brėžinius ir išmatavimus. Tokiu būdu galite įsigyti tiksliai tai, ko reikia. Aprašyme nurodyti plautuvės matmenys, metalo storis ir komplektacijos sudėtis.

Elektroninė parduotuvė nve.lt savo klientams siūlo tik kokybiškas prekes, platų prekių asortimentą iš patikimų gamintojų. Tad apsipirkę šioje parduotuvėje visada būsite patenkintas pirkiniu ir paprastu bei lengvu apsipirkimo procesu.