Dušo kabinos

View as Tinklelis Sąrašas

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction

Per pastaruosius du dešimtmečius dušo kabinos tapo neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalimi. Jos turi didelį kompaktiškumą ir daugybę nuostabių funkcijų, be to, jas lengva įmontuoti ir taisyti. Vonios kambaryje esanti dušo kabina yra moderni, komfortiška ir tuo pat metu leidžia sutaupyti vietos, todėl dušo kabinos vis dažniau pakeičia vonias. Didesnė paklausa lemia didesnę gamybą, todėl dušo erdvę dabar galima susikurti individualiai sau - tereikia dušo kabinos durų ir sienų dušui.

Jei renkantis vonią pirmiausia žiūrime iš kokių medžiagų ji pagaminta, tai, perkant dušą, pirmiausia atkreipiame dėmesį į jo dizainą. Klasikiniu požiūriu, dušo kabinos yra dviejų tipų - atviros arba uždaros. Atviros – kai vidinė sienelė yra vonios sienelė, ir paprastai tokios kabinos statomos vonios kampe arba prie pat sienos. Pagrindinis atvirų dušų privalumas tai, kad ją galima įsigyti sąlyginai už žemą kainą, tačiau sudėtingesnis montavimas. Šioms kabinoms reikia atskirai įsigyti dušo kabino duris, sieneles ir padėklą, bei pajungti kanalizaciją vandens nutekėjimui. Uždari dušai – tai dušo dėžutė, kuri yra visiškai uždaryta. Šių dušų privalumas tas, jog juose dažnai įmontuoti įvairūs priedai: hidromasažai, radijas, šviesos ir pan, o pačių dušų montavimas ir pajungimas labai paprastas.

Gatavos pusiau apskritos arba kvadratinės kabinos, kurios yra paruoštos naudoti iškart po pajungimo, lengvai pakeičia klasikines vonias. Norėdami įrengti atskirą dušo plotą, pakanka nusipirkti tinkamo dydžio dušo duris ir įdėti jas į angą, kuri užtikrins visišką privatumą ir komfortą. Taip pat galite naudoti nišą be durų, tiesiog pakabinti užuolaidas. Tačiau mažai tikėtina, kad jos visiškai apsaugos nuo tekančio vandens purslų patalpoje. Jei nėra tinkamo dydžio nišos, galite pastatyti atskirą dušo kabiną be padėklo pertvaromis. Geriausia jį įdėti į kampą ar šalia sienos. Dušo kampui be dušo padėklų reikia įrengti kanalizaciją vonios grindyse.

Svarbus dalykas yra dušo durų dizainas. Kabinos durys gali būti sulankstomos, pasukamos ar stumdomos. Dušo kabinos su stumdomomis arba su lankstomomis durimis taupo erdvę, nes konstrukcija leidžia durims judėti greta gretimų sienos plokštumų. Tokios dušo kabinos yra labai populiarios ir paklausios. Pasukamos dušo kabinos durys užima daugiau vietos, bet durų vyriai yra patvarūs ir nereikalauja ypatingo dėmesio. Norint kompetentingai pasirinkti ir nusipirkti dušo duris, pirmiausia turėtumėte sužinoti jų ypatybes. Pasirinkimo galimybės priklauso nuo laisvos vietos. Sukamas duris lengviausia įdiegti ir valdyti, tačiau atidarant duris reikia daugiau vietos. Stumdomų ir sulankstomų dizainas yra kompaktiškas, tačiau sunku sumontuoti.

Durų iš stiklo pagrindinis privalumas - estetika, be to, jomis labai lengva rūpintis. Stiklinės dušo durys yra labai patvarios ir saugios. Plastikiniai modeliai yra pagaminti iš įvairių organinių polimerų - polikarbonato, polistireno, organinio stiklo (akrilo) ir pan. Jų pranašumas yra patraukli kaina ir spalvų įvairovė. Durys gali turėti metalinį profilį (nerūdijantį plieną arba aliuminį) arba plastiką. Daugeliu atvejų dušo zonų organizavimui naudojamos plokščios stačiakampės durys. Tačiau, jei dėl estetikos priežasčių norite sukurti pusiau apvalų kampą, tada galima naudoti kreivines konstrukcijas.

Jei norite, kad dušo kabina būtų erdvesnė, tai dušo siena nišoje yra tobulas pasirinkimas, kuris be didelių pastangų leis padidinti dušo erdvę. Geros kainos už dušo sienelę ir jos stiprumas vis labiau pritraukia pirkėjų dėmesį, todėl daugelis mėgsta šią šiuolaikišką galimybę lengvai pritaikyti savo namuose.

Jeigu Jus domina dušo kabinos durys ir sienelė dušui, apžiūrėkite elektroninės parduotuvės nve.lt asortimentą. Čia šios prekės parduodamos patraukliomis kainomis, o pasirinkimas pakankamai platus, kad galėtų išsirinkti kiekvienas pagal savo poreikius. Dušo kabinos durys ir sienelė yra Kamė gamintojo aukštos kokybės ir saugios naudotis. Ši bendrovė savo produkcijoje naudoja grūdintą stiklą. Dušo kabinų durys turi tokius puikius patobulinimus kaip besikilnojantys lankstai, pilnas magnetinis uždarymas, reguliuojamas metalinis profilis ir skaidrus stiklas. Sienelė dušui taip pat turi funkciją, kuri leidžia reguliuoti metalinį profilį.

Elektroninės parduotuvės nve.lt internetinis katalogas pateikia tik aukštos kokybės produktus iš pirmaujančių šalies ir užsienio gamintojų. Todėl pirkėjai gali būti garantuoti, kad gaus gerą produktą, kuris atitinka aukščiausius standartus ir yra patikimas. Platus asortimentas užtikrina, kad rasite sau patinkančią, naudingą ir reikalingą prekę.