RAGUVOS vonios kambario baldai - komplektai

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2021

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2021

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Norite įsigyti vonios kambario baldus arba atnaujinti senuosius? Nesvarbu, kokie yra Jūsų planai, pasirinkti tinkamus vonios baldus yra taip pat svarbu kaip ir kitus namų baldus. Šiais laikais vonia jau nebėra tik vonios kambarys. Dabar tai tapo oazė skirta komfortui ir poilsiui, o baldų įvedimas į vonios kambario dizainą, tik dar labiau sustiprina ramybės ir patogumo jausmus. Nesvarbu kokį baldą pasirinksite tam, kad sukurti jaukumą savo vonioje. Kad lengviau rastumėte patinkantį baldą, į pagalbą galite pasitelkti internetą. Čia rasite daug įdomių idėjų vonios dizainui ir tokiu būdu galėsite susidaryti savo svajonių vonios vaizdą. Rinkoje yra didelis vonios kambario baldų pasirinkimas, todėl tikrai kiekvienas ras patinkančius ir prie namų interjero derančius baldus. Kai toks didelis pasirinkimas, kartais būna sudėtinga teisingai nuspręsti, kokius baldus pasirinkti. Pateiksime keletą patarimų. Jeigu Jūsų vonios kambarys nedidelis ir norite jį vizualiai padidinti, baldus rinkitės šviesius. O dideliam vonios kambariui, puikiai tinka tamsūs atspalviai. Mažesni baldai suteiks erdvės patalpoje.

Vonios kambario baldai gali būti pakabinami ant sienos arba pastatomi ant žemės. Pakabinamų vonios baldų privalumai:

  • Vonios kambarys vizualiai atrodo didesnis;
  • Patalpa atrodo tvarkingai;
  • Lengviau valyti grindis;
  • Šlapios arba šildomos vonios kambario grindys nesugadins baldų.

Pastatomų vonios baldų privalumai:

  • Gali paslėpti vamzdyną.

Tiems, kurie negali ir nenori daug laiko skirti baldų paieškai, siūloma rinktis vonios kambario baldų komplektus. Jums nebereikės svarstyti, kurie atskiri baldai derės tarpusavyje, dizainas ir stilius jau bus sukurtas. Visas komplektas gražiai ir skoningai atrodo patalpoje. Be to, toks variantas yra ekonomiškesnis negu perkant atskiras dalis. Standartiniai vonios kambario baldų komplektai susideda iš praustuvo su spintele, veidrodinės spintelės ir ūkinės spintelės daiktams.

Jeigu nusprendėte kokio tipo vonios baldų norėtumėte, apžiūrėkite elektroninės parduotuvės nve.lt prekių asortimentą. Čia siūlome kokybiškus, subtilaus dizaino bei elegantiškus vonios baldus. Su šiais baldais, Jūsų vonia taps tikra poilsio ir ramybės oazė, kurioje bus taip gera ir malonu pailsėti po sunkių dienos darbų, kad net nesinorės išeiti.

Elektroninės parduotuvės nve.lt asortimente yra Raguvos baldai. Ši kompanija specializuojasi į vonios kambario ir virtuvės baldų gamybą bei prekybą. Įmonės produkcija yra puikios kokybės. Gamyboje naudojamos ekologiškai švarios medžiagos, ekologiški, atsparūs drėgmei ir nerūdijantys veidrodžiai, naudojamas dažytas MDF. Raguvos baldų privalumai:

  • durys bei stalčiai užsidaro tyliai ir švelniai, todėl namuose bus ramiau, nes nesukelsite triukšmo uždarinėjant baldus;
  • specialios dangos dėka - atsparūs drėgmei, todėl būsite ramūs, kad nuo drėgmės baldai tikrai nesideformuos ir išlaikys tokią pat savo formą;
  • IP44 saugumo klasė – atsparumas dulkėms bei drėgmei. Raguvos baldai apsaugoti nuo kietųjų dalelių poveikio, kurių dydis virš 1.1 mm bei apsaugotos nuo vandens lašų krentančių visomis kryptimis;
  • dauguma turi LED apšvietimo sistemą. Šios sistemos dėka patalpoje galėsite susikurti jaukų ir malonų apšvietimą. Led apšvietimas – tai ekonomiškas pasirinkimas, užtikrinantis ekologiškumą.

Nve.lt yra platus vonios baldų komplektų pasirinkimas. Norint paprasčiausio varianto, galite įsigyti QUADRO modelį. Tai minimalistinis, dailus komplektas, kuris idealiai tiktų mažoje patalpoje. Turintiems didelį vonios kambarį ir norintiems ko nors prašmatnaus, bet kartu elegantiško, siūlome apžiūrėti Serena arba Eternal modelius. Tai daugiau vietos užimantys baldai, turintys dvi ūkines spinteles arba dvi kriaukles. Atsižvelgiant į klientų individualumą bei poreikius, galima pasirinkti kai kurių vonios baldų kompletų spalvą. Juk ne visada norisi standartinių spalvų pas save namuose. Kai kada tinkamos spalvos pasirinkimas namams suteikia ypatingo švelnumo, jaukumo pojūtį, o patalpa atrodo stilingai.

Dauguma elektroninės parduotuvės nve.lt vonios baldų komplektai yra pakabinami. Kadangi tokia produkcija praktiškesnė ir turi daugiau privalumų negu pastatomi. Be to, pakabinami baldai vis labiau skinasi sėkmingą kelią į rinką. Klientai tokius baldus įvertina teigiamai.

Elektroninė parduotuvė nve.lt siekia patenkinti savo klientų norus bei lūkesčius. Todėl šioje parduotuvėje parduodama tik kokybiška produkcija iš ko gero geriausių ir patikimiausių gamintojų. Platus prekių asortimento pasirinkimas padės surasti būtent tai, ko ieškote ir ko Jums reikia. Aplankykite nve.lt ir išsirinkite savo prekę.