RAGUVOS vonios kambario baldai - spintelės

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2082

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Eternal, ūkinė spintelė %
  Eternal, ūkinė spintelė
  105,60 € 132,00 €
 2. Scandic, ūkinė spintelė %
  Scandic, ūkinė spintelė
  91,21 € 114,01 €
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2082

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Vonios kambario baldai yra svarbi vonios dalis, kuri leidžia efektyviai išnaudoti erdvę patalpoje bei sukurti norimą atmosferą. Didelė drėgmė, temperatūros svyravimai ir nuolatinis kontaktas su įvairiais plovikliais žymiai sumažina vonios baldų tarnavimo laiką. Todėl šioje patalpoje turi būti naudojami tik specialūs, atsparūs bei aukštos kokybės baldai. Pagrindinis vonios kambaryje įrengtų baldų tikslas yra patogiai ir kompaktiškai laikyti reikalingus higienos, skalbimo ir maudymosi reikmenis, tokiu būdu išlaikant tvarką ribotoje erdvėje ir sudarant galimybę patogiai atlikti higienos procedūras. Vonios kambario spintelės taip pat, gali būti naudojamos buitinės chemijos medžiagų laikymui.

Medžiagos, iš kurių pagaminti baldai, lemia jų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Vonioje sumontuoti baldai turėtų būti atsparūs drėgmei, garams, temperatūros svyravimams ir turi būti lengvai valomi. Dailylentės ir MDF – labiausiai paklausios medžiagos vonios baldų gamyboje. Šios medžiagos pakankamai stiprios ir palyginti mažos kainos. Metalinės vonios baldų dalys turi būti atsparios drėgmei ir korozijai.

Pakabinamų vonios baldų privalumai:

 • Vonios kambarys vizualiai atrodo didesnis;
 • Patalpa atrodo tvarkingai;
 • Lengviau valyti grindis;
 • Šlapios arba šildomos vonios kambario grindys nesugadins baldų.

Pastatomų vonios baldų privalumai:

 • Gali paslėpti vamzdyną,
 • Galima prireikus lengvai perstumti į kitą vietą.

Kai kada vonios kambariai tokie mažyčiai, kad ten įtalpinti bet kokį baldą pakankamai sudėtinga. Tokiu atveju galima rinktis tiesiog pakabinamą spintelę, tokiu atveju geriau su veidrodžiu, pastarasis vizualiai suteiks patalpai šiek tiek daugiau erdvės. Pakabinamos spintelės yra praktiškas pasirinkimas mažame vonios kambaryje, kur grindų plotą užima kriauklė, skalbimo mašina, vonia ir kiti baldai. Tuo pačiu šio tipo baldų pasirinkimas labai platus – jie skiriasi dydžiu, stiliumi ir modeliu. Kampinė spinta leidžia efektyviausiai išnaudoti laisvą erdvę vonioje, naudojant tuščius kampus. Tai labai patogus ir praktiškas sprendimas, ypač mažiems kambariams. Vienintelis šio modelio trūkumas yra jo mažesnis pajėgumas, palyginti su standartine sienoje montuojama spintele.

Sunku įsivaizduoti vonios kambarį be veidrodžio. Veidrodis – tai tiesiog būtinas vonios kambario atributas, kuris yra absoliutus lyderis tarp vonios spintelių. Spintelės su veidrožiu yra daugiafunkcinis baldas, kurį renkasi praktiški žmonės. Tokia spintelė atlieka dvi funkcijas: tai vieta įvairiems daiktams susidėti ir savo atvaizdo stebėjimui – veidrodis. Tokie "dviejų" viename tipo modeliai sėkmingai pakeičia standartinį veidrodį, tuo pačiu patogu laikyti kosmetiką ir nedidelius higienos elementus. Tai labai sutaupo vietą, ypač jei dalis baldo įmontuota. Patogi alternatyva yra veidrodis sumontuotas su lentyna: jį galima naudoti ne tik savo atspindžiui, bet ir higienos priemonių laikymui. Spintelės su veidrodinėmis durelėmis leidžia vizualiai padidinti patalpos plotą, o tai ypač svarbu mažuose vonios kambariuose.

Kombinuotos vonios kambario spintelės su atviromis ir uždaromis lentynomis bei veidrodžiu – vienas iš labiausiai paplitusių vonios baldų rūšių. Tokios spintelės dėka, kai kuriuos daiktus galite pasidėti ant akių, o dalį paslėpti. Norint kabinti spintelę virš praustuvės, atstumas  tarp jų turėtų būti apie 40 cm, tai užtikrins galvos saugumą naudojant kriauklę.

Elektroninės parduotuvės nve.lt asortimente yra Raguvos baldai. Ši kompanija specializuojasi į vonios kambario ir virtuvės baldų gamybą bei prekybą. Įmonės produkcija yra puikios kokybės. Gamyboje naudojamos ekologiškai švarios medžiagos, ekologiški, atsparūs drėgmei ir nerūdijantys veidrodžiai, naudojamas dažytas MDF. Raguvos baldų privalumai:

 • durys bei stalčiai užsidaro tyliai ir švelniai,
 • specialios dangos dėka - atsparūs drėgmei, todėl nuo drėgmės baldai nesideformuos ir išlaikys savo formą;
 • IP44 saugumo klasė – atsparumas dulkėms bei drėgmei. Raguvos baldai apsaugoti nuo kietųjų dalelių poveikio, kurių dydis virš 1.1 mm bei apsaugotos nuo vandens lašų krentančių visomis kryptimis;
 • dauguma turi LED apšvietimo sistemą. Led apšvietimas – tai ekonomiškas pasirinkimas, užtikrinantis ekologiškumą.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt galima įsigyti vonios baldus už patrauklią kainą. Čia paltus modelių, įvairių tipų ir spalvų asortimentas leidžia pasirinkti tinkamą variantą, bet kokio dydžio ir stiliaus interjerą. Todėl šioje parduotuvėje parduodama tik kokybiška produkcija iš ko gero geriausių ir patikimiausių gamintojų. Platus prekių asortimento pasirinkimas padės surasti būtent tai, ko ieškote ir ko Jums reikia. Susikurkite puikų interjerą su vonios baldais Raguva iš nve.lt.