Laistymui

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

Per vasaros karščius ypač aktualus sodo augalų laistymo klausimas. Daugelis sodininkų, kurie neturi laiko ar noro reguliariai laistyti sodą, gali įsigyti laistymo įrangą ar net visą automatinę sistemą. Tokia sistema sutaupytų laiko vasaros malonumams ir poilsiui. Laistymo įrangos rinka yra tiesiog pilna įvariausių modelių, prekinių ženklų ir gamintojų. Todėl kiekvienas žmogus gali išsirinkti savo poreikius atitinkančią prekę. Tačiau kartu tokiame pasirinkime visai nesunku ir paklysti, jeigu nieko nežinoma apie laistymo įrangą sodui.

Vienas iš svarbiausių laistymo įrangos elementų yra žarna. Šiandien rinkoje galima įsigyti įvairių žarnų, kurios skiriasi savo savybėmis ir funkcionavimo ypatumais. Būtina nepamiršti, kad laistymo žarna skirta tik pramoniniam vandeniui, nes jų sudėtinės medžiagos tam tikro veikimo metu gali sukelti žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Tačiau jau yra pradėti gaminti nekenksmingi modeliai, kurių sudėtyje nėra sunkiųjų metalų tokių kaip baris, švinas, kadmis, dioksnų ir žalingų chloro junginių. Ir jau yra keletas vandens žarnų, kurios atitinka geriamojo vandens tiekimo reikalavimus.

Tai gi, ką reikėtų žinoti renkantis laistymo žarną? Pagrindinės charakteristikos būtų: maksimalus ir darbinis slėgis, darbo aplinkos temperatūra ir vidinis skersmuo. Maksimalus slėgis yra slėgis, kuriuo žarna išlaiko eksploatacines savybes. Darbinis slėgis veikiant turi būti tris kartus mažesnis už didžiausią. Vandens temperatūra apibūdina žarnos gebėjimą atlaikyti vandens slėgį į iš anksto nustatytą temperatūrą. Žarna turi atitikti sąlygas - esant žemai temperatūrai išlaikyti elastingumą be įtrūkimų. Žarnos vidinis skersmuo tradiciškai matuojamas coliais. Tradicinis Europos standartas – 0,5 colio skersmuo.

Žarnos galiojimo laikas priklauso nuo dilimo atsparumo ir išorinio korpuso storio, taip pat nuo naudojimo intensyvumo. Prailginti jos gyvavimo laiką įmanoma nusipirkus žarną atsparią UV spinduliams ir žiemą laikant sausai bei gana šiltoje patalpoje. Siekiant maksimaliai supaprastinti ir padaryti patogesnį laistymo procesą, verta atkreipti dėmesį į naudojamą žarną. Patartina įsigyti profesionalias, patikimų gamintojų žarnas. Jos turi ilgą tarnavimo laiką (apie 10 metų), lengvai pajungiamos ir patogios. Norėdami sujungti kelias žarnas kartu, patogu naudoti jungtis bei skirstytuvus.

Laistymo žarnos ritė – tai prietaisas, kuris palengvina darbą su laistymo žarnomis ir leidžia išlaikyti tvarkingą teritorijos išvaizdą tuo metu, kai laistomi augalai. Rinkoje esančios ritės visų pirma skiriasi skersmeniu, nuo kurio priklauso naudojamos žarnos ilgis, kuris gali būti suviniotas ant jos. Paprastai yra 20, 30, 50 ir 100 metrų žarnų ritės. Laistymo žarnos ritės gali būti mobilios (su vežimėliu) arba stacionarios. Stacionarę galima montuoti ant žemės ar kito paviršiaus arba tvirtinti ant sienos. O naudojant mobilią ritę, ją lengva perkelti ten kur tuo metu reikia.

Elektroninė parduotuvė nve.lt siūlo nemažą laistymo žarnų ir laistymo žarnų ričių pasirinkimą. Čia galite įsigyti patikimų gamintojų produktus, tokių kaip Fiskars ir Gardena.

Fiskars – tai viena seniausių bendrovių Vakarų pasaulyje, kuri yra įsikūrusi Suomijoje. Ši kompanija – tai aukštos kokybės ir patikimumo simbolis. Fiskars gamina namų apyvokos ir sodo įrankius. Šios bendrovės įrankiai yra patogūs, tvirti ir fukcionalūs. Su Fiskars gaminiais lengvai, paprastai ir su malonumu atliksite sodo darbus. Fiskars laistymo žarnos yra aukštos kokybės, atsparios UV spinduliams ir dideliam slėgiui. Jos patogios ir svarbiausia savaime nepersisuka ir nesusimazgo darbo metu. Kartu su laistymo žarna galima įsigyti aukštos kokybės Fiskars ritę, kurios dėka laistymo metu sodas atrodys tvarkingai.

Gardena – Europoje pirmaujantis prekinis ženklas, tarp sodo įrankių ir technikos priemonių. Gardena gamina visą laistymo įrangą, kuri yra universali, lengvai surenkama, šiuolaikiška ir žinoma puikios kokybės. Šios bendrovės laistymo žarnos yra atsparios slėgiui bei UV spinduliams, neturi kenksmingų ftalatų ir sunkiųjų metalų. Produktai yra ypač tvirti bei ilgaamžiai, dėl storų sienelių. Be to, jeigu yra poreikis, visada galima laistymo žarnas papildyti originaliomis Gardenos sistemos jungiamaisiais gaminiais. Šios kompanijos laistymo žarnų ritės ypač naujoviškos, patogios ir praktiškos. Gardena ne tik galvoja apie savo klientų komfortą, bet ir stengiasi maksimaliai to pasiekti. Tad jos gaminamos ritės žarną suvinioja pati, vos vieno mygtuko paspaudimo dėka.

Nve.lt savo klientams siūlo tik kokybiškas prekes, atitinkančias aukščiausius standartus. Plataus asortimento dėka, šioje elektroninėje parduotuvėje visada rasite savo poreikius atitinkančių prekių.