Robotai vejapjovės

View as Tinklelis Sąrašas

12 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

12 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction

Tobulai prižiūrima veja

Preciziški peiliai švariai nupjauna žolę. Be to, dėl „SensorCut“ sistemos „GARDENA SILENO life“ nepalieka vejoje dryžių. Galima lengvai ir be papildomų įrankių reguliuoti pjovimo aukštį.

Nereikalaujantis pastangų malonumas

Atsiloškite ir gerėkitės savo sodu! Jūsų robotas vejapjovė puikiai susidoros su vejos priežiūra. Nuopjovos paliekamos vejoje kaip natūrali trąša. Ji skatina augimą ir taupo laiką, kurį galite skirti kitai veiklai.

Lengvas instaliavimas

Pagalbinė programavimo priemonė padeda naršyti po paprastą meniu ir įvedus vejos plotą ir pageidaujamą pjovimo laiką pati apskaičiuoja pjovimo planą, pagal kurį dirba „SILENO life“. Nereikia atlikti sudėtingų skaičiavimu ir programavimo. Vejos pjovimo planą galima individualiai modifikuoti ir koreguoti pagal savo poreikius.

Idealiai tinka vidutinio dydžio, sudėtingiems sodų išplanavimams

„GARDENA SILENO life“ pjauna iki 1 000 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

Maksimalus saugumas

Kontūro kabeliu galima lanksčiai ir patikimai apriboti pjovimo plotą, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Itin jautrus susidūrimų jutiklis užtikrina, kad robotas vejapjovė neužkliūtų už sodo kliūčių. Pakėlus įrankį peiliai iškart sustoja, kad nesusižeistumėte.

Apsauga nuo vagių

PIN kodas apsaugo nuo vagysčių.