Vejapjovės

View as Tinklelis Sąrašas

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction
 1. Benzininė savaeigė vejapjovė 2,2 kW Grizzly BRM 46-144 A-OHV Q-360° %

  Nemokamas pristatymas

 2. Benzininė savaeigė vejapjovė 2.64kW Grizzly BRM 56-163 BSA Q-360 PREMIUM %

  Nemokamas pristatymas

 3. Benzininė savaeigė vejapjovė 2,06 kW Grizzly BRM 46-140 BSA InStart Q-360° %

  Nemokamas pristatymas

 4. Benzininė savaeigė vejapjovė 2.61kW Grizzly BRM 56-161 BSA Q-360 PREMIUM %

  Nemokamas pristatymas

View as Tinklelis Sąrašas

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction

Atėjus vasarai, privačių sklypų ir kotedžų savininkai galvoja apie tai, kaip pasirūpinti savo veja – svarbiu kraštovaizdžio dizainu. Juk kiekvienas tvarkingas ir kruopštus namo savininkas nori matyti savo veją tobulos būklės – gražią ir malonią stebėti. Ir vienas iš geriausių sprendimų yra įsigyti kokybišką vejapjovę. Tačiau, priimti teisingą sprendimą, pasirenkant iš įvairių modelių ir tipų įvairovės tikrai nėra taip lengva. Žoliapjovė renkamasi pagal individualius poreikius ir žolės plotą. Tai gi, kaip teisingai pasirinkti žoliapjovę. Pirmiausia reikia suprasti funkcinius žoliapjovių skirtumus tarp panašios sodo įrangos: trimerių ir vejapjovių. Dažnai priemesčio gyventojai nemato esminio skirtumo tarp šios įrangos.

Vejapjovė – tai sodo, parko technika, važiuojanti vidutinio dydžio ratais ir tam tikra galia (elektros arba kuro), pjaunanti žolę ant lygiagretaus reljefo. Su šiuo prietaisu pjauti žolę lengviau, nes nereikia įdėti daug žmogaus jėgos. Dauguma modelių turi atskirus variklius, tad ją tereikia tiesiog vairuoti.

Trimeris – mažo galingumo mechanizmas, skirtas rankomis laikant pjauti žolę. Jis susideda iš pjovimo elemento, strypo ir variklio. Žoliapjovė naudojama, kai reikia nupjauti žolę ant nelygaus paviršiaus ir sunkiai pasiekiamose vietose. Paprastai šis prietaisas naudojamas palyginti mažoms vietovės sutvarkyti. Pjovimo metu, šią žoliapjovę reikia laikyti rankose, nors svorį išlaikyti padeda diržai, tačiau ilgiau padirbėjus, tikrai pavargstama.

Norint įsigyti trimerį, pirmiausia jį reikėtų rinktis pagal galingumą:

 • Iki 1 kW galingumo efektyviausias žemės ploto sklypui iki 10 arų. Šios žoliapjovės vienos iš pigiausių, paprastai nepritaikytos priedams, kurie padėtų nupjauti krūmus, sumedėjusią ir peraugusią žolę.
 • Vidutinio galingumo trimeriais laikomi nuo 1 kW iki 2 kW, kurie skirti apdoroti iki 0,5 ha žemės ploto. Šios žoliapjovės jau būna komplektuojamos su priedais krūmams bei sumedėjusiai žolei nupjauti.
 • Galingiausiais trimeriais laikomi tie, kurie yra virš 2 kW. Šie priskiriami profesionalių įrankių klasei. Su tokiomis žoliapjovėmis galima dirbti visą dieną, nupjauti tikrai didelius plotus. Trimeriai turi papildomus priedus krūmams.

Elektroninė parduotuvė nve.lt turi platų žoliapjovių asortimentą. Čia prekiaujama tokių patikimų gamintojų produkcija kaip Fiskars, Hyundai ir Gardena. Fiskars – tai viena seniausių bendrovių Vakarų pasaulyje, kuri yra įsikūrusi Suomijoje. Ši kompanija – tai aukštos kokybės ir patikimumo simbolis. Fiskars gamina namų apyvokos ir sodo įrankius. Šios bendrovės įrankiai yra patogūs, tvirti ir fukcionalūs. Su Fiskars gaminiais ne tik lengvai ir paprastai atliksite sodo darbus, bet ir jausite malonumą tai darydami. Nors Hyundai prekinis ženklas žinomas kaip automobilių gamintojo, tačiau kompanija yra praplėtųsi savo veiklą bei gamina ir kitus tokius pat kokybiškus, patvarius produktus. Hyundai technikoje naudojami savos, Hyundai, gamybos varikliai, kurie yra siejami su naudojimo paprastumu, nepralenkiamu patikimumu ir prieinama kaina. Šios kompanijos žoliapjovės – tai kokybiškumo ir patvarumo garantas. Hyundai žoliapjovės pasižymi didesnio diametro ratais, talpiu krepšiu nupjautai žolei ir tvirtu plieniniu korpusu. Gardena – Europoje pirmaujantis prekinis ženklas, tarp sodo įrankių ir technikos priemonių. Gardena gamina ergonomiškas, patikimas ir patogias naudotis žoliapjoves.

Nve.lt siūlo didelį žoliapjovių pasirinkimą. Pirmiausia, nuspręskite ar Jums reikia trimerio ar vejapjovės. Nusprendus tai, vertėtų apgalvoti, koks variklio tipas Jums būtų naudingiausias, patogiausias ir efektyviausias. Žoliapjoves galite rinktis benzinines, elektrines ar akumuliatorines. Nve.lt taip pat galite įsigyti mechaninę žoliapjovę. Tačiau tokia žoliapjovė netiks dideliems plotams bei aukštai žolei.

Elektrinės žoliapjovės yra lengvai užvedamos, tačiau dėl laido nepatogu naudotis ir darbinis laukas yra ribotas. Elektriniams modeliams reikia mažiau priežiūros. Elektrinės vejapjovės yra gaminamos dar ir su akumuliatoriais. Tačiau tokie modeliai yra sunkesni ir brangesni, be to, reikalauja dažno įkrovimo.

Benzininės vejapjovės yra galingesnė ir gali būti naudojamos ilgesnį laiką vienu metu, jų nereikia prijungti prie elektros tinklo. Bet kartu jos turi ir tokius trūkumus kaip didelis triukšmo lygis, papildomos išlaidos kurui ir tepalams, bei dažnesni gedimai. Svarbiausias benzininių žoliapjovių privalumas – judėjimo laisvė.

Sprendžiant, kokią vejapjovę pirkti, nebūtina rinktis galingiausią ir produktyviausią modelį. Didelė galia yra svarbi didelėms teritorijoms ir sudėtingam reljefui. Prieš pirkdami įvertinkite valdymo sistemą – manevrai neturėtų sukelti nepatogumų ar problemų. Geriausia vejapjovė yra ta, kuri geriausiai pritaikyta Jūsų žaliajai zonai pagal Jūsų asmeninius poreikius ir finansines galimybes.