Velux stoglangiai ir priedai

View as Tinklelis Sąrašas

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction

Kodėl verta įsirengti VELUX stogo langus?

     Statant naują namą ar renovuojant esamą, ypatingai jeigu jis vienaaukštis, dažnai klaidingai manoma, kad fasado langai aprūpins namus pakankamu dienos šviesos kiekiu. Tačiau realybėje dažnai būna atvejų, kai dienos šviesos per mažai,ypatingai centrinėse erdvėse.

   Pakankamas dienos šviesos kiekis yra ypatingai svarbus gerai savijautai ir sveikatai. Stogo langai nukreipti į dangų, todėl įleidžia dvigubai daugiau dienos šviesos nei fasado langai. Be to, stogo langai apšvies tokias kambario vietas, kur fasado langų šviesa nepasiekia.

   PATARIMAS: Jeigu kambario langai nukreipti į šiaurę, ypatingai svarbu pamąstyti apie VELUX stogo langus, nes jie gali tapti vieninteliu saulės šviesos šaltiniu.

Langų parinkimas

   Idealus dienos šviesos kiekis patalpoje užtikrinamas įrengiant ir fasado, ir stogo langus. Tokiu būdu šviesa sklis iš kelių skirtingų krypčių, o namiškiai mėgausis visais dienos šviesos teikiamais privalumais nuo saulėlydžio iki saulėtekio!

   PATARIMAS: Kad į kambarius patektų optimalus dienos šviesos kiekis, langų įstiklinimo plotas turėtų sudaryti 10–15 % grindų ploto.

   Nesvarbu, ar dar tik svajojate apie naują namą, ar jau statote, o gal renovuojate – nepamirškite suplanuoti ir VELUX stogo langus, kad gautumėte visą dienos šviesos teikiamą naudą ir jaustumėtės puikiai.