TERRA spintelė po dvigubu praustuvu 2 stalčiai 120 cm

352,47 € 374,97 €
Prekės kodas
KM-BUD/12-3DR-Terra
Pristatymas
2-3 savaitės
Daugiau informacijos
Gamintojas Kamė
Spintelės plotis 120 cm
Baldų linija TERRA

Terra vonios baldų kolekcija

TERRA VONIOS KAMBARIO IDĖJA – GAMTOS IR ŽMOGAUS VIENYBĖ. BALTOS SPALVOS, NATŪRALIŲ MEDŽIO TONŲ AR JUODOJO MĖNULIO PAVIRŠIAUS DEKORO DERINIAI, TIKRO ĄŽUOLO AKSESUARAI Į JŪSŲ NAMUS ĮNEŠ HARMONIJOS IR RAMYBĖS.

Patogios integruotos TERRA spintelių rankenos, stalviršiai su anga kairėje/dešinėje pusėje arba abiejuose galuose puikiai tinka laikyti rankšluosčius po ranka. Švarus minimalistinis vonios kambarys. Tik dėl to, kad baldų viduje yra užtektinai vietos paslėpti tai, kas turi būti paslėpta.

Spintelės parduodamos pilnai surinktu karkasu ir sumontuotais stalčiais, Jums tik belieka prisitvirtinti praustuvą, rankenėles ar stalviršį.

Spintelės svoris virš 31,5kg

Preliminarus baldų gamybos ir pristatymo terminas 2-3 savaitės.

KAME vonios kambario baldams gamintojas suteikia 5 metų garantija. Garantija apima gamybos defektus, jei laikomasi įrengimo, valymo ir priežiūros rekomendacijų. Produktų įrengimo bei priežiūros rekomendacijas rasite kame.lt.

Visi KAME vonios baldai gaminami su švelniai užsidarančiais, lengvai reguliuojamais komponentais. Garantuojame, kad apatinių spintelių stalčių sistemos atlaikys ne mažiau kaip 40 000 uždarymo/atidarymo ciklų. O spintelių su durelėmis lankstai švelniai ir tyliai užsivers ir atsivers ne mažiau kaip 50 000 kartų.

KAME balduose naudojamos tik LED apšvietimo sistemos. Visi jungikliai, kištukiniai lizdai, šviestuvai, sensoriai ir kiti elektros komponentai atitinka IP44 saugumo klasę, kurios reikalaujama vonios kambaryje.

Dauguma apšvietimo sistemų - neutralios šviesos spektro.

Veidrodinės spintelės - su dvigubo veidrodžio durelėmis, atsidarančiomis 45 laipsnių kampu. Praktiška, patogu ir elegantiška. Atidarę veidrodinę spintelę, viduje rasite 4 mm poliruoto stiklo lentynėles su elegantiškais laikikliais.

Ūkinėse spintelėse stiklo lentynėlės 5 mm storio.

Pilkos sidabrinės spalvos jungtukas ir kištukinis lizdas įmontuoti kiekvienoje veidrodinėje spintelėje, centre ties spintelės stogeliu.

Visose veidrodinėse spintelėse yra integruotas LED dugno apšvietimas. Taip pat galima rinktis LED aksesuarus apatinėms spintelėms: stalčiaus apšvietimą ir apšvietimą po praustuvu.

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Pirkinių sumai iki 100€ pristatymo kaina Lietuvoje 3€.

Perkant prekių virš 100€ - pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Pristatymui į Neringą taikoma atskira pristatymo kaina.

 

Prekių pristatymas:

 

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas. 

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.  Šiuo metu siunkių prekių užnešimo paslaugos neteikiame.

1.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes pateikiamas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (asmens tapatybės kortelė, pasas ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatomos Pirkėjo sutartyje nurodytu adresu, Pardavėjas ar jo atstovas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, kokybiška, t.y. be pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus minėtų 1.3., 1.4., 1.5. punktuose veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu