Dirbtinio granito plautuvės virtuvei Aquasanita

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2033

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2033

Page
per puslapį
Set Descending Direction

   AQUASANITA dirbtinio granito plautuvėms suteikiama 5 metų garantija

    Rinkoje vis labiau populiarėja dirbtinio granito plautuvės virtuvei. Jos primena tikro akmens paviršių, todėl kai kada vadinamos dar ir akmens masės kriauklėmis. Dirbtinio granito plautuvės yra patvaresnės ir patikimesnės negu, pagamintos iš tikro akmens. Nes vis dėlto, akmuo yra trapi natūrali medžiaga, dėl jo struktūroje esančių mažų įtrūkimų. Natūralaus akmens gaminiai dėl temperatūrų skirtumų, drėgmės bei veikiant mechaniškai gali įtrūkti. O štai dirbtinio granito tankis visoje masėje yra pasiskirstęs vienodai, todėl gaminys nesutrūkinės kai bus paveiktas temperatūros skirtumų ar mechaninių veiksmų.

Internetinė parduotuvė nve.lt siūlo įsigyti dirbtinio granito Aquasanita plautuves virtuvei. Aquasanita – tai dirbtinio granito plautuvių lyderė Baltijos šalyse, kuria pasitiki virš 100 partnerių. Ši įmonė palyginus dar jauna virtuvės įrangos rinkoje. Ji įsikūrusi Lietuvoje, tačiau pripažinta kaip patikima, kokybiškos produkcijos gamintoja visame pasaulyje. Ji 80 proc. savo produkcijos eksportuoja į užsienį. Ši bendrovė gamina saugias, patikimas ir patogias plautuves, kurios atitinka aukščiausius kokybės standartus, bet kartu išlaiko ir patrauklią kainą.

Dirbtinio granito kriauklių pagrindinė sudedamoji dalis – 80 proc. natūralus kvarco smėlis ir apie 20 proc. rišamoji medžiaga. Naudojant pažangias technologijas išgaunama kokybiška medžiaga. Todėl šios kriauklės yra aukščiausios kokybės, stabilios, tvirtos ir tarnauja ilgus metus.

Kaip ir kiekvieną daiktą, taip ir Aquasanita dirbtinio granito plautuves reikia tinkamai prižiūrėti tam, kad ilgesnį laiką atrodytų kaip nauja ir išliktų higieniška. Kriauklę valyti švelnia kempinėle, minkšta šluoste, galima naudoti buitinį indų ploviklį.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt dirbtinio granito plautuves galite rinktis rinktis pagal kainą. Kainos intervalas tikrai didelis, tad kiekvienas gali išsirinkti savo poreikius atitinkančią kriauklę pagal finansines galimybes. Šios elektroninės parduotuvės plautuvių asortimentas tikrai platus. Turime įvairių dydžių nuo visai mažų, kurių plotis apie 50 cm iki gerokai didesnių – 74 cm. Klientai gali rinktis iš vieno dubens kriauklės arba dviejų vienodo ar skirtingų dydžių. Dirbtinio granito plautuvė virtuvei gali būti ne tik kvadrato arba stačiakampio formos. Savo virtuvės stilių galite pagyvinti apvalia, ovalia arba visai netradicinės formos, kurią siūlo Papillon SCP modelis. Išsirinkus labiausiai patinkantį kriauklės modelį, nuspręskite, kokia plautuvės spalva labiausiai patiktų ir geriausiai tiktų namų interjere.

Elektroninė parduotuvė nve.lt savo klientams siūlo tik kokybiškas prekes, platų prekių asortimentą iš patikimų gamintojų. Tad apsipirkę šioje parduotuvėje visada būsite patenkintas pirkiniu ir paprastu apsipirkimo procesu.