Klozetai

View as Tinklelis Sąrašas

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction

Šiais laikais vonios kambarys jau neįsivaizduojamas ne tik be vonios, bet ir be klozeto bei bidės. Klozetai, bidė - neatskiriama bet kurio šiuolaikinio vonios kambario santechnikos įranga. Tradiciškai manoma, kad tualetas turėtų būti patogus, lengvai valomas ir tinkamas visiems šeimos nariams. Šiandien dauguma iš mūsų, kai einame į santechnikos parduotuvę pirkti klozeto, susimąstome: kaip pasirinkti geros kokybės tualetą, bet kad ir kaina nebūtų pernelyg didelė. Juk šiais laikais klozetų pasirinkimas tikrai didelis. Tačiau pasirinkimo problema yra ta, kad sudėtinga iš daugybės parduodamų modelių išsirinkti tikrai kokybišką ir tinkamą. Juk nuolat atsiranda vis naujų modelių, įvairių stilingų dizainų, bei su atnaujintomis techninėmis savybėmis.

Žinoma, verta suprasti, kad renkantis tualetą nepakanka vadovautis tik kaina ir dizainu. Svarbu atkreipti dėmesį į kitus svarbius parametrus: pagaminimo medžiaga - modernūs tualeto dubenys gaminami ne tik iš fajanso, bet ir iš porceliano. Kokybiški porcelianiniai gaminiai yra daug patvaresni ir tinkamai prižiūrimi gali tarnauti net iki 50 metų. Be to, rinkoje yra plastiko, stiklo ir natūralaus akmens modelių. Į kokius parametrus reikėtų atsižvelgti, norint įsigyti tinkamą klozetą?

  • Aukštis - reikia sutelkti dėmesį į mažiausią šeimos narį. Patarimas kaip reikėtų taisyklingai sėdėti ant tualeto: kojos turi būti pilnai padėtos ant grindų, ar net šiek tiek sulenktos, o ne kaboti. Jei pilvo, liemens, dubens ir kojų raumenys yra atpalaiduoti, tada Jums tinka tas modelis.
  • Montavimas – klozetai gali būti pakabinami arba montuojami ant grindų. Ekspertai pataria pirkti pakabinamus modelius, jei patalpoje nėra pakankamai laisvos erdvės.
    Perkant klozetą specialistai pataria atkreipti dėmesį į tai, kad tualetas ir rezervuaras turi būti sandariai pritvirtinti vienas prie kito ir paruošti prijungti.
  • Vandens nutekėjimo iš rezervuaro tipas - yra keletas vandens nutekėjimo sistemų: vieno mygtuko, dviejų mygtukų. Populiariausias dviejų mygtukų režimas, kuris taupo vandenį. Vanduo į kanalizaciją išleidžiamas trimis būdais: įstrižai, vertikaliai ir horizontaliai. Pastarasis metodas labiau būdingas Europos tualeto modeliams.

Žinoma, nepamirškite, kad renkantis tualetą internetinėje parduotuvėje, reikėtų atkreipti dėmesį į jo išsamų aprašymą, nes dažnai jo komponentai parduodami atskirai. Pirkdami tualetą, įsitikinkite, kad modelis yra visiškai įrengtas su visais reikalingais tvirtinimo elementais. Ir, paskutinis patarimas, nepatikėkite naujo tualeto įrengimo atsitiktiniams žmonėms. Geriausia, kad tai padarytų profesionalūs ekspertai.

Klasikinė bidė jau seniai nėra prabanga. Žinoma, kai kuriose tualetuose tiek mažai vietos, kad net standartiniam klozetui pastatyti būna mažokai vietos. Bet jei erdvė leidžia, kodėl gi šiame kambaryje nesukurti maksimalų komforto lygį? Tam tobulai tiktų bidė, kuri bus ne tik praktiškas daiktas vonios kambaryje, bet dar ir puiki interjero detalė.

Mūsų šalyje bidės vis dar stebina daugelį vartotojų, nors šis higienos dalykas jau seniai yra populiarus visame pasaulyje. Net tolimoje Lotynų Amerikoje, Argentinoje, Brazilijoje ar Urugvajuje nerastumėte namo ar buto, kuriame nebūtų bidžių. Ir tai naudoja ne tik moterys, bet ir vyrai. Bidę patogu naudoti plaunant kojas arba prausiant senus žmones ar žmones su negalia.

Šiuolaikinės bidės - speciali vonia su maišytuvu, kuriuo galima valdyti vandens srauto kryptį ir galingumą. Šiuolaikiniai gamintojai, norėdami pagaminti bidę, naudoja aukštos kokybės porcelianą, polimerus, grubią keramiką arba glazūruotą fajansą.

Elektroninė parduotuvė nve.lt prekiauja aukštos kokybės klozetais ir bidėmis, Raguvos baldų kompanijos produkcija. Raguvos baldai specializuojasi į vonios kambario ir virtuvės baldų gamybą bei prekybą. Įmonės produkcija yra puikios kokybės. Gamyboje naudojamos ekologiškai švarios, aukščiausios medžiagos. Raguvos baldų tualetai ir bidė yra lygesnio paviršiaus negu kiti tualetai, todėl lengviau valomi. Nve.lt yra platus klozetų pasirinkimas, galite rinktis tradicinius pastatomus arba kabinus ant sienos, tualetų yra keletas modelių. Bidę galite rinktis iš kelių modelių. Kadangi šiais laikais bidė kaip ir pranbangos prekė, tai gamintojai, kurie orientuojasi į pigų produktą, bidžių net negamina. Todėl, kad ir kurį bidės modelį pasirinktumėte, esate garantuoti, jog tai bus aukštos kokybės iš geriausių medžiagų pagamintas gaminys.

Kadangi vonios kambarį atnaujiname ne taip ir dažnai, galbūt tik kartą į 10 metų, tai ir taupyti šios patalpos įrangai nėra geriausias sprendimas. Nekokybiškos įrangos gedimai gali atsieiti brangiau. Todėl ekspertai rekomenduoja, įsigyti geriausius produktus, ką leidžia Jūsų galimybės.