Padangos

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-1513280

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-1513280

Page
per puslapį
Set Descending Direction

 Padangos žieminės, vasarinės ar universalios padangos, pas mus rasite platų asortimentą skirtingų dydžių, pločio, diametrų padangas už patrauklią kainą. Kad kiekvienas klientas tiksliai žinotų ką perka, kad jis galėtų atidžiai išsirinkti ko norėtų, mes pateikiame visų prekių išsamų specifikacijų aprašymą. Galima išnagrinėti visų padangų ne tik pagrindines specifikacijas, kaip aukštis, plotis ir panašiai, bet ir sukibimo su šlapia danga, kuro sąnaudų bei padangos triukšmo indeksą.

Lietuvoje laikotarpis nuo lapkričio 10 d. iki balandžio 1 d. yra laikomas žiemos sezonu. Šiuo metu visi lengvieji automobiliai iki 3,5 t. privalo būti eksploatuojami tik su žieminėmis universaliomis padangomis. Žieminės padangos yra sukurtos specialiai šaltajam periodui, todėl jos turi gilesnį protektorių, bei gaminamos iš specialios gumos mišinio. Žieminės padangos privalo būtų saugios tiek esant sausai, tiek ir šlapiai kelio dangai, žemai oro temperatūrai, slidiems ir žinoma snieguotiems keliams. Todėl naujų žieminių padangų guma yra minšta, o štai naudotų būna jau sukietėjusi. Tad geriausia rinktis naujas, kad užtikrinti saugumą kelyje ir malonesnį važiavimą. Be to, žieminės padangos yra triukšmingesnės negu vasarinės. Šaltuoju metų laiku galima važinėtis tik su šiam laikotarpiui pritaikytomis padangomis, nes taip užtikrinamas saugumas ir stengiamasi išvengti avarinių situacijų. Įšalusiame kelyje automobilis su žieminėmis padangomis sustos greičiau, o valdymas bus daug geresnis negu su vasarinėmis.

Internetinėje parduotuvėje nve.lt pateiktas gausus žieminių padangų asortimentas. Galite rinktis iš Premium klasės gamintojų Michelin, Bridgestone, Continental, Dunlop ir kitų, bei vidutinės klasės – Hankook, Firestone, Kleber ir kt. O jeigu norėtumėte išbandyti žieminių padangų specialistus - Vredestein kompaniją. Pas mus taip galite įsigyti jų nuostabius produktus už patrauklią kainą.

Universalios padangos yra pritaikytos bet kokioms oro sąlygoms visiems metų laikams. Nors šiuolaikinių universalių padangų kokybė tikrai gera ir yra patikimos. Tačiau, vis tik geriausia rinktis konkrečiam sezonui pritaikytą produktą. Nes universalių vis tiek nebus toks geras sukibimas su kelio danga kaip specialiai pritaikytos tam tikram sezonui. Tačiau jeigu vis tiek norite būtent tokių padangų, šioje elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite sau tinkančias ir patinkančias universalias padangas.

    Internetinėje parduotuvėje nve.lt pateikiamas gausus žieminių, vasarinių ir universalių  padangų asortimentas, galite rinktis iš premium, vidutinės ar ekonominės  klasės gamintojų.  Belieka tik Jums priimti teisingą pasirinkimą.