Prekių filtras
Kaina
Padangos
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodoma nuo 1 iki 32 iš 7247 (227 puslapių)

Internetinės parduotuvės NVE.LT automobilinių padangų asortimentas tikrai platus. Parduotuvėje nve.lt siūlomos vasarinės padangos, žieminės padangos bei universalios padangos. Šioje skiltyje galite įsigyti aukščiausios, vidutinės ir ekonominės klasės gamintojų prekes. Kategorijoje „Automobilių padangos“ keletos filtrų pagalba galite patogiai apžiūrėti ir įsigyti prekes. Padangas galite rinktis pagal kainą, gamintoją, diametrą, padangų aukštį, padangų plotį ir sezoniškumą.

Renkantis padangas, verta atkreipti dėmesį į kelis paprastus aspektus. Jos turi būti kokybiškos, patikimos ir saugios. Tai užtikrina profesionalūs automobilinių padangų gamintojai. Žinomiausiais padangų gamintojais laikomi: Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Michelin, Nokian, Pirelli. Jų produktai pasižymi aukščiausiais duomenimis tarp tokių kriterijų kaip saugumas ir komfortas. Žieminių padangų specialistais laikomi Vredestein kompanija. Šių gamintojų prekes galite įsigyti šioje elektroninėje parduotuvėje nve.lt.

Šiais laikais padangų pasirinkimas tikrai platus, pagal kiekvieno poreikius, norus ir finansines galimybes. Tačiau visada patikimiau įsigyti geriausios kokybės produktą, kokį tik galite sau leisti.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt, kategorijoje „Padangos“ yra įvairiausioms transporto priemonėms siūlomas padangų asortimentas: automobilinės padangos, krovininės padangos, moto padangos, industrinės technikos padangos ir žemės ūkio padangos. Kad klientai greičiau ir patogiau rastų reikiamas prekes, asortimentas išskirstytas į subkategorijas: „Automobilių padangos“, „Moto padangos“, ir „Industrinės technikos padangos“.

Apžiūrėkite mūsų platų motociklų padangų asortimentą “Moto padangos” subkategorijoje. Čia galite įsigyti geriausių gamintojų prekes, tokių kaip Dunlop, Avon, Bridgestone, Metzeler ir Michelin moto padangas. Pasirinkite tokias moto padangas, kurios geriausiai tinka jūsų stiliui už patrauklią kainą. Pirmiausia, renkantis padangas motociklui reikia pagalvoti apie tai, kokiais keliais važinėsite, galbūt tik mieste, o gal esate mėgėjas išbandyti savo jėgas bekelėse vietovėse. Arba galite tiesiog turėti keletą padangų rūšių įvairioms kelio dangoms. Kelio danga yra svarbus aspektas norint įsigyti sau tinkamas ir saugias važiavimui moto padangas. Nve.lt elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti įvairių diametrų, pločių, aukščių moto padangas, taip pat galite rinktis ir iš labai skirtingų protektorių gilių, priklausomai nuo to, kokiame kelyje važinėsitės. Bekelėse vietovėse žinoma tinkamiausios yra gilesnių protektorių moto padangos.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt pateiktas patikimų gamintojų industrinės technikos padangos. Čia galite įsigyti tokių žinomų gamintojų padangas kaip Mitas, Ozka, Malhotra, Maxam, Mrl ir kt. Šioje subkategorijoje galima apžiūrėti ir įsigyti krovininio transporto padangas, industrinės technikos ir žemės ūkio padangas. Industrinės padangos yra universalios, labai gerai funkcionuojančios, o tinkamai pasirinktos gali tarnauti daug metų. Industrinės padangos turi būti pasirinktos atsižvelgiant į pačią techniką, kokių jai reikia, tuomet transportas tarnaus tinkamai ir kokybiškai atliks savo funkcijas. Industrinės padangos tinka įvairioms transporto priemonėms, tokioms kaip sunkvežimiai, uosto ar miško technika, kranai, kombainai ir kt. Šios padangos yra ženkliai atsparesnės, didesnės ir galingesnės negu paprastos, tradicinės padangos. Privalumais būtų galima įvardinti: atsparumą šaltam ir karštam orui, smūgiams ir patogumą nemaloniai kelio dangai. Renkantis industrines padangas būtina atkreipti dėmesį ir įsitikinti, kad jos neeikvos kuro, kad yra saugios ir šiuo klausimu yra atlikti tyrimai bei kelia kuo mažesnį triukšmą. Elektroninėje parduotuvėje nve.lt industrines padangas galite rinktis pagal kainą, gamintoją, diametrą, aukštį ir padangos plotį. Norint įsigyti prekes verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad industrinės padangos taip pat gali būti vasarinės arba žieminės.

Prieš perkant krovininio transporto padangas reikia žinoti kokiam transportui jos bus skirtos: autobusui, vilkikui, puspriekabei, priekabai arba kitai specialiai technikai. Taip pat reikia nepamiršti pagalvoti apie tai kokia kelio danga, kokiomis oro sąlygomis transporto priemonė važiuos ir net gi kokį krovinį veš, nuo šių aspektų taip pat priklauso kokių krovininių padangų reikės.

Žemės ūkio padangos yra skirtos traktoriams, kombainams, priekaboms, žemės ūkio padargams, agro technikai, sėjamosioms ir kitai žemės ūkio technikai. Šioje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukštos kokybės žėmės ūkio padangas, kurių dėka transportas bus manevringas ir lengvai valdomas, o nepatogiuose keliuose - geras padangų sukibimas su kelio danga.

Nve.lt savo klientams siūlo kokybiškas prekes už gerą, kiekvienam tinkamą kainą, tad čia išsirinks savo mėgstamiausią prekę net ir inoringiausias klientas. Vos kelių mygtukų paspaudimo dėka, Jūsų namus gali papildyti puikios, kokybiškos ir tikrai naudingos prekės.