Šiltnamiai

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-20101

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-20101

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Šiltnamių kainos nurodytos su pristatymu !!!

Polikarbonatiniai šiltnamiai Klasika arkinis, Baltic LT, Klasika House, Sanus, Klasika Tube, Gampre, Klasika Standart ir kiti, internetinės parduotuvės NVE.LT siūlomame asortimente rasite tik aukštos kokybės  šiltnamius. Šiais laikais įsigyti šiltnamį visai nesudėtinga, nes rinkoje jų pasirinkimas pakankamai didelis. Galite rinktis polikarbonatinį, metalinį ar medinį ir net gi iš keletos formų. Kaip pasirinkti tinkamiausią šiltnamį savo sodui, kai rinkoje toks gausus jų pasirinkimas? Mažas ir didelis, siauras ir platus, pritvirtintas ir atskirai stovintis, šildomas ir ne – pasirinkimas iš tokios gausos gali tikrai užtrukti ilgai. Šiltnamis gali būti dengtas keliomis medžiagomis – grūdintu stiklu, polikarbonatu ir polietileno plėvele. Visi šiltnamiai turi savo privalumų ir trūkumų, todėl šiltnamio pasirinkimas yra labai individualus. Ne visada reikėtų „vaikytis“ madų ir įsigyti naujausius gaminius. Nes gali būti taip, kad senesnis variantas, bus tinkamesnis ir naudingesnis.

Stiklinis šiltnamis turi daug privalumų. Pirma, didelis skaidrumas, kuris laikui bėgant nesikeičia (žinoma, reguliariai rūpinantis ir plaunant), stiklas atsparus trinčiai. Tai leidžia paviršiui išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą neribotą laiką. Stiklas turi didelį šilumos laidumą. Tai reiškia, kad toks šiltnamio efektas greitai įšyla ir greitai atvėsta.

Plėvele dengtas šiltnamis yra paprasčiausias ir turbūt pigiausias variantas. Plėvele lengva naudotis, šiltnamio uždengimui nereikia daug pastangų ar žinių. Visada galima dalį plėvelės nuimti, pavyzdžiui, intensyviam vėdinimui ar žiemai. Trūkumas yra tai, kad kasmet ją vėl reikia uždėti. Kitas žiemos privalumas yra tai, kad žiemai pašalinus plėvelę, sniego danga padengia žemę. O kitas plėvelės privalumas, jog ji yra palyginti pigi, tačiau dažnai reikia pirkti. Daugelis polietileno plėvelės tipų naudojami kelis sezonus. Be to, plėvelė greitai susigadina: lengvai plyšta ar įtrūksta. Tačiau ji yra saugesnė negu stiklas. Dėl polietileno plėvelės neskaidrumo augalų augimo tempai sumažėja 20%, taip pat kaip ir polikarbonatiniai šiltnamiai.

Polikarbonatas yra polimero plastikas. Tai patvarus, bet ne trapus, kaip stiklas. Polikarbonatinio šiltnamio pagrindinis privalumas, jog jis atsparus smūgiams ir tai yra jo pranašumas prieš stiklą. Polikarbonato lakštai skiriasi kokybe ir atitinkamai verte. Kuo pigiau jie kainuoja, tuo blogesnė žaliavų kokybė. Šios medžiagos lakštai turi vidinę ir priekinę pusę, kuri apsaugo nuo ultravioletinių spindulių.

Iš įvairių šiltnamių tipų, polikarbonatas pripažįstamas kaip universaliausias. Sukurti tokį šiltnamį nėra pigu, bet tai yra viliojanti proga auginti savo augalus ištisus metus.

Elektroninės parduotuvės nve.lt asortimente pateikti aukštos kokybės šiltnamiai. Čia galite įsigyti tokių gamintojų prekes: Gamprė, Meistro kodas ir Akvasanita ir kitų.