Maišytuvai virtuvei

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2072

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-2072

Page
per puslapį
Set Descending Direction

   Šiuolaikinių virtuvinių maišytuvų pasirinkimas labai įvairus ir didelis. Jų yra pačių įvairiausių skirtingų dydžių, formų, modelių, stilių ir net spalvų. Tad išsirinkti sau patinkantį ir patogų – sudėtinga. Nes norisi ne tik komforto naudojantis, bet ir subtilaus dizaino namuose. Tačiau didelio pasirinkimo dėka, šiuos du aspektus galima suderinti tarpusavyje.

Prieš pradedant rinktis virtuvinį maišytuvą, pirmiausia turbūt reikėtų apsispręsti kokio tipo norėtumėte ir koks Jums būtų patogiausias maišytuvas – sensorinis, vienos rankenėlės ar dviejų rankenėlių. Vis gi, pirmoje vietoje turėtų būti komfortas, nes prie virtuvės plautuvės, gaminant maistą, praleidžiama tikrai daug laiko. Ekspertai teigia, kad virtuvėje patogesnis naudotis yra maišytuvas su viena rankenėle. Su tokiu variantu reikalingą vandens temperatūrą nustatysite greičiau. Vienas iš ekonomiškiausių variantų – tai sensorinis maišytuvas. Nes jis veikia vos prisilietus, tokiu būdu galima gerokai sutaupyti vandens sąnaudas. Kitas labai svarbus aspektas, apie kurį būtina gerai pagalvoti, tai koks bus maišytuvo kranas. Čiaupų taip pat didelis pasirinkimas – jie pačių įvairiausių tipų. Norint, kad virtuvinis maišytuvas tarnautų ilgai, rekomenduojama įsigyti kokybišką, patikimų gamintojų gaminį.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt galima apžiūrėti gausų patikimų gamintojų virtuvinių maišytuvų asortimentą. Čia prekiaujama tokių bendrovių gaminiais, kaip Aquasanita, Rubineta.

Aquasanita – tai plautuvių lyderė Baltijos šalyse, kuria pasitiki virš 100 partnerių. Ji įsikūrusi Lietuvoje, tačiau pripažinta kaip patikima, kokybiškos produkcijos gamintoja visame pasaulyje. Ji 80 proc. savo produkcijos eksportuoja į užsienį. Aquasanita savo klientams siūlo ne tik plautuves bet ir įvairių dizainų, kokybiškus virtuvinius maišytuvus. Šios įmonės maišytuvai turi geriamojo vandens funkciją, trijų krypčių maišytuvus jungiančius tris skirtingus vandens šaltinius, aeratorių, jų pasukimo kampas dažniausiai 360 laipsnių, keramikinį kartridžą ir kitus privalumus. Gaminio specifikacija priklauso nuo modelio tipo ir kainos. Be to, šios įmonės virtuvinio maišytuvo spalvą galite rinktis iš pakankamai plataus spektro.

 

Rubineta – tai didžiausia Baltijos šalyse maišytuvų gamintoja. Šios bendrovės gaminiai pasižymi puikia kokybe, šiuolaikišku dizainu bei pažangiomis technologijomis. Rubinetos virtuviniai maišytuvai sukurti taip, kad taupytų sunaudojamą vandenį bei energiją. Ši kompanija savo produkcijai suteikia 5 metų garantiją, kas tik patvirtina aukštą gaminių kokybę. Maišytuvų paviršius yra tvirtas ir blizgus, dėl specialaus padengimo sluoksnio. Todėl šie gaminiai ilgaamžiškesni, atsparesni įlinkimams, įbrėžimams bei kalkių nuosėdoms. Šie maišytuvai nesukelia triukšmo dėl triukšmo slopinimo sistemos. Elektroninė parduotuvė nve.lt savo asortimente pateikia platų Rubinetos virtuvinių maišytuvų pasirinkimą. Šios komapnijos produktai elegantiški, subtilūs ir stilingi. Čia galite išsirinkti sau patinkantį variantą. Galima rinktis iš skirtingų modelių, pasirenkant sau patogų čiaupą ir rankenėlių kiekį – vieną arba dvi. Produkto spalvą galite rinktis ir ją pritaikyti prie savo namų interjero. Rubineta maišytuvai turi keramikinį ventilį su triukšmo slopinimo sistema, keramikinį divertorių, kai kurie modeliai - palengvintą rankenėlės sukimą ir ištraukiamą žarną.

Elektroninė parduotuvė nve.lt savo klientams siūlo tik kokybiškas prekes, platų prekių asortimentą iš patikimų ir pripažintų gamintojų. Tad apsipirkę šioje elektroninėje parduotuvėje visada būsite patenkintas savo pirkiniu.