Maišytuvas UNUS 5033

67,17 € 79,01 €
Prekės kodas
unus5033
Pristatymas
per 2-3 darbo dienas
Daugiau informacijos
Gamintojas Compotexa

   Modernaus dizaino maišytuvo snapas ir storesnis maišytuvo pagrindas suteikia maišytuvui tvirtumo ir stabilumo jausmą, tuo pačiu lengva svirtelė neapkrauna maišytuvo dizaino. Metalizuota apvali perjungimo svirtelė yra patogi naudoti ir valyti. Dekoratyvinis metalo elementas, esantis ant rankenėlės, priduoda maišytuvui išskirtinumo.
Maišytuvo korpusas dažytas milteliniu būdu, dušo galva ir perjungimo svirtelė - chromuoti. Variante su juodu maišytuvo korpusu siūlomas variantas su variu dengtais perjungimo svirtele, maišytuvo snapo antgaliu bei pagrindo žiedu.

AQUASANITA® prekiniu ženklu pažymėti maišytuvai (kranai) išsiskiria patikima komplektacija ir yra puikus pasirinkimas tiek dėl šiuolaikiško dizaino, tiek dėl savo kokybės. Žalvarinis maišytuvų korpusas pagamintas atitinkant ES keliamus reikalavimus žalvario lydiniui. Tokio tipo korpusas ypač atsparus dilimui. Visi AQUASANITA® maišytuvai turi tik keramines kasetes (kartridžus). Šios kasetės efektyviai apsaugo nuo vandens pratekėjimų. Puikiai žinomi aeratoriai Neoperl® sumažina purslų kiekį reguliuodami vandens srautą ir pašalina, taip vadinamą, šoninį purškimą. Taupo vandenį ir sumažina energijos sąnaudas. Dažytų maišytuvų korpusai padengti naudojant pažangią miltelinio dažymo technologiją. Baltos spalvos Sabia Grace 5523JG maišytuvas yra Iš dalies padengtas balta blizgia spalva, kuri suteikia prabangos įspūdį. AQUASANITA® maišytuvai išsiskiria rinkoje ir viena palankiausių mažmeninių kainų šios klasės maišytuvų kategorijoje.

Bendras aukštis: 340 mm

Gylis: 182 mm

Plotis: 50 mm

Korpusas: nerūdijantis plienas

Paviršius: dažytos maišytuvo dalys suderintos su SILICSANA granitinių plautuvių spalva

Kasetė: keramikinė, 35 mm

Aeratorius: Neoperl®

Valdymas: nerūdijančio plieno rankena | dešinėje

Pajungimo žarnelės: nerūdijančio plieno, lanksčios G1/2, ilgis 400 mm, 2 vnt.

Reikalinga skylė: 1, Ø 35 mm

Tipas: aukšto slėgio

Garantija: 5 metai

AQUASANITA maišytuvai nudažomi naudojant itin pažangų metodą, kai dažymo metu milteliai pakraunami krūviu. Miltelinio dažymo procesui naudojami milteliai, kurie yra pigmento ir smulkiai sumaltos dervos dalelių mišinys. Milteliai elektriškai įkraunami ir užpurškiami ant metalo paviršiaus. Kaitinant milteliais padengtą gaminį krosnyje, įkrautos miltelių dalelės laikosi ant įžeminto gaminio paviršiaus, kol išsilydo ir suformuoja tvirtą ir lygią dangą.

Šio proceso metu ypač svarbus maišytuvų paviršiaus paruošimas prieš dažymą. AQUASANITA maišytuvams apdirbti naudojama speciali automatizuota įranga, kad spalvotų maišytuvų paviršius taptų lygus, ne grublėtas, atsparus įbrėžimams, būtų lengva valyti. 

 

Svarbu. Nuotraukose pateiktų produktų spalva gali nežymiai skirtis nuo realaus gaminio, nes granito sudėtyje vyrauja natūralūs užpildai ir pigmentai.

 

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Pirkinių sumai iki 100€ pristatymo kaina Lietuvoje 3€.

Perkant prekių virš 100€ - pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Pristatymui į Neringą taikoma atskira pristatymo kaina.

 

Prekių pristatymas:

 

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas. 

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.  Šiuo metu siunkių prekių užnešimo paslaugos neteikiame.

1.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes pateikiamas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (asmens tapatybės kortelė, pasas ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatomos Pirkėjo sutartyje nurodytu adresu, Pardavėjas ar jo atstovas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, kokybiška, t.y. be pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus minėtų 1.3., 1.4., 1.5. punktuose veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu