Rankšluosčių džiovintuvai-gyvatukai

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-1541

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN 470 S/SD H600xL700 %

  Nemokamas pristatymas

 2. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN 600 S/SD H600xL500 %

  Nemokamas pristatymas

 3. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN 660 S/SD H600xL600 %

  Nemokamas pristatymas

 4. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN 670 S/SD H600xL700 %

  Nemokamas pristatymas

 5. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN 800 S/SD H850xL500 %

  Nemokamas pristatymas

 6. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN 858 S/SD H850xL580 %

  Nemokamas pristatymas

 7. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN, 1050 S/SD H1000xL500 %

  Nemokamas pristatymas

 8. Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvas EN, 1060 S/SD H1090xL500 %

  Nemokamas pristatymas

 9. Varinis rankšluosčių džiovintuvas kopetėlė EV 0547 KL/KLD H655xL470 %

  Nemokamas pristatymas

 10. Varinis rankšluosčių džiovintuvas kopetėlė EV 0650 KL/KLD H655xL500 %

  Nemokamas pristatymas

 11. Varinis rankšluosčių džiovintuvas kopetėlė EV 0735 K/KL/KLD H870xL350 %

  Nemokamas pristatymas

 12. Varinis rankšluosčių džiovintuvas kopetėlė EV 0747 KL/KLD H870xL470 %

  Nemokamas pristatymas

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-1541

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Turbūt daugumai yra malonu po karšto dušo ar vonios įsisukti į sausą ir šiltą rankšluostį. Iš tiesų tai nuostabus jausmas, į kurį verta investuoti. Vonioje įrengti rankšluosčių džiovintuvą tikrai praktiška, naudinga ir efektyvu. Nes šio džiovintuvo pagalba galima išdžiovinti ne tik šlapius rankšluosčius, bet ir rūbus. Be to, ši įranga, dar ir palaiko namų temperatūrą, todėl juose nesikaupia drėgmė ir nėra vėsios patalpos. Nors pagrindinė rankšluosčių džiovintuvo funkcija džiovinti tekstilę ir šildyti patalpas, tačiau šiais laikais tai gali būti graži vonios kambario interjero detalė. Nes rinkoje gausų įdomių, neįprastų formų ir modelių gyvatukų.

Rankšluosčių šildytuvai yra tikras išsigelbėjimas, kai šildymas namuose po žiemos sezono yra išjungtas, o po vonios malonumų skubiai reikia išdžiovinti drėgną rankšluostį. Beveik visi tokio tipo prietaisai yra pagaminti iš metalinio vamzdžio, išlenkto keliose vietose, arba su keletą strypų. Dėl tokio dizaino, vienu metu galima išdžiovinti kelis tekstilės gaminius. Rankšluosčių džiovintuvai daugiausia pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jie sugeba gerai toleruoti drėgmę, o jų struktūra tokia, kad nėra korozijos dėl ilgo buvimo drėgnoje aplinkoje.
Rankšluosčių džiovintuvų dizainas yra beveik identiškas. Visi jie pagaminti standartiniu būdu. Šiuolaikiniai gamintojai sukūrė dviejų pagrindinių formų rankšluosčių džiovintuvus. Ši klasifikacija grindžiama pagrindiniais įrangos eksploatavimo principais:

 • Vandens rankšluosčio šildytuvas iš karto patenka į vonios kambarį. Vamzdis yra sulenkamas pagal ritės formą. Karštas vanduo cirkuliuoja per šiuos vamzdžius. Įrenginys veiks tik tada, kai yra karšto vandens tiekimas. Jis taip pat gali būti prijungtas prie šildymo sistemos. Tokiu atveju prietaisas gali veikti tik šildymo sezono metu.
 • Elektrinis rankšluosčių šildytuvas sudarytas iš vienos konstrukcijos sukurtų vamzdžių, kurie yra šildomi dėl prijungimo prie stacionaraus elektros tinklo. Tokie modeliai padeda rankšluosčiams išdžiūti keletą kartų greičiau nei kiti modeliai, kurie veikia vandens pagrindu. Jie greitai kaitina ir, jei reikia, gali greitai atvėsti. Be to, jų našumas nepriklauso nuo karšto vandens.

Šiuolaikiniai modeliai gaminami su specialiu termoreguliatoriumi. Toks elementas yra skirtas palaikyti optimalią konstrukcijos temperatūrą ilgą laiką.

Kaip pasirinkti rankšluosčio šildytuvą. Ekspertai pataria pasirinkti tokius vonios kambario prietaisus, kurių gamintojai būtų patyrę ir patikimi. Jie turi kurti aukščiausios kokybės modelius, kad visiškai patenkintų klientų lūkesčius.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt yra platus ir įvairių modelių bei tipų rankšluosčių džiovintuvų pasirinkimas: elektriniai rankšluosčių džiovintuvai, nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvai ir žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai. Čia prekiaujama Elonika gamintojo produktais. Elonika specializuojasi kaip rankšluosčių džiovintuvų gamintojas bei galvanizmo paslaugų teikėjas, eksportuotojas ir importuotojas. Ši kompanija pagrinde gamina vandeninius ir elektrinius rankšluosčių gyvatukus ir kopeteles skirtus virtuvei arba vonios kambariui.

Elektriniai rankšluosčių džiovintuvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta vėsias namų patalpas, o gyvatuką nori įsijungti tik tada, kai jiems jo reikia. Elektriniai džiovintuvai pajungiami tiesiai į elektros lizdą. Šie gyvatukai gali būti kairiniai arba dešininiai. Nve.lt perkant rankšluosčių džiovintuvą galima pasirinkti kokio modelio norite: kairinio ar dešininio. Taip pat galima rinktis spalvą iš chromo ir SD baltos. Galima rinktis ir gyvatuko didį, priklausomai nuo poreikio. Šioje elektroninėje parduotuvėje, elektriniai gyvatukai turi įmontuotą signalinę lemputę, tam kad būtų patogiau naudotis šiuo įrengimu. Šie džiovintuvai gaminami iš kokybiško nerūdijančio plieno.

Žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai tinka visoms vandens tiekimo sistemoms ir šildymo ir atviroms karšto vandens sistemoms. Šie gyvatukai pasižymi labai geromis šilumos laidumo ir eksploatacinėmis savybėmis. Žalvariniai rankšluosčių džiovintuvai šilumą perduoda geriau negu nerūdijančio plieno arba paprasto plieno džiovintuvai. Be to, žalvariniai gyvatukai būtinai turi būti įžeminti, nes dėl aplinkoje esančio krūvio, žalvaris gali pradėti irti.

Nerūdijančio plieno rankšluosčių džiovintuvai taip pat tinka visoms vandens tiekimo sistemoms kaip ir žalvariniai. Būtina prisiminti, kad nerūdijančio plieno ir kopetėlių nederėtų jungti į atvirą karšto vandens sistemą. Nerūdijančio plieno gyvatukai yra mažiausiai laidūs šilumai, tačiau atsparesni korozijai ir patvariausi. Nve.lt, prieš perkant plieninius gyvatukus, suteikia galimybę pasirinkti rankšluosčių džiovintuvo spalvą chromo arba SD baltą.

Elektroninė parduotuvė nve.lt savo klientams siūlo tik kokybiškus, patikimų gamintojų rankšluosčių džiovintuvus. Plataus asortimento dėka, kiekvienas pirkėjas ras sau patinkančią ir poreikius atitinkančią prekę.