Maišytuvai voniai

View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-15161

Page
per puslapį
Set Descending Direction
View as Tinklelis Sąrašas

Prekių 1-15161

Page
per puslapį
Set Descending Direction

Vonios, dušo, praustuvo, termostatinai maišytuvai yra vieni iš pagrindinių kiekvienos vonios elementų, kurių paskirtis - tolygiai sumaišyti karšto ir šalto vandens srautą. Šiuolaikiniai vonios maišytuvai pasižymi aukšta technine charakteristika ir patraukliu ergonominiu dizainu. Platus vonios maišytuvų pasirinkimas leidžia klientams pasirinkti tinkamiausio dizaino, formos ir medžiagos produktą. Tačiau, tuo pačiu išsirinkti sau patinkantį ir patogų maišytuvą – sudėtinga. Nes norisi ne tik komforto naudojantis, bet ir subtilaus dizaino namuose.

Maišytuvai voniai, dušui ar praustuvui yra skirstomi pagal veikimo principą, tipą, montavimą ir dizainą. Atsižvelgiant į produkto montavimo vietą, vonios maišytuvai skirstomi į: horizontalų, kuriame gaminys yra ant sienos ir vertikalų, kur maišytuvas montuojamas tiesiai ant vonios. Maišytuvai paprastai yra pagaminti dviem variantais: arba su ilgu sukamuoju snapeliu, arba su trumpu fiksuotu. Elektroninėje parduotuvėje nve.lt yra galima įsigyti abiejų tipų gaminius. Abu tipai gali būti įrengti su dviem vožtuvais arba viena svirtimi, tačiau visi be išimties modeliai pasižymi patikimumu ir aukšta kokybe. Vonios maišytuvai pagaminti iš modernių medžiagų: metalo lydinių, įskaitant patvarų, korozijai atsparų žalvarį. Tačiau labiausiai tvirti - iš chromuoto žalvario. Žalvaris užtikrina ilgą tarnavimo laiką, o chromas apsaugo patogenų plitimą. Vonios maišytuvai su dušo galvute yra labiausiai paplitęs maišytuvų tipas.

Prieš įsigydami dušo maišytuvą, atkreipkite dėmesį į keletą aspektų:

  • Iš kokios medžiagos pagamintas korpusas. Klientai dažniausiai renkasi plieninius modelius, nes šio tipo žaliava užtikrina didžiausią stabilumą, kurio dėka garantuojamas prietaiso ilgaamžiškumą;
  • Vandens tiekimą reguliuojantis mechanizmas. Šis parametras priklauso nuo prietaiso veikimo patogumo ir jo estetikos. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėjennve.lt yra dviejų vožtuvų, vienos svirties ir sensorinės maišyklės. Kiekviena rūšis turi savo ypatybių. Pavyzdžiui, vienos svirties produktai yra populiariausi. Tačiau retro interjerui jie netiktų. Pastaruoju atveju verta rinktis varinius kranus, kurie labiau tinkami senam vonios dizaino stiliui;
  • Įranga - šiuolaikiniai modeliai gali turėti įmontuotą vandens filtrą, termostatą ir net įmontuotą momentinį vandens šildytuvą.
  • Dizainas, tipas ir konfigūracija. Visi modeliai yra su aeratoriais, kurie taupo vandens suvartojimą, o pats vanduo yra minkštesnis, nes prisotinamas oru.

Elektroninės parduotuvės nve.lt asortimentą sudaro patikimų gamintojų bidė maišytuvai ir dušo maišytuvai. Asortimentas pilnas retro stiliaus ir šiuolaikinių lakoniškų modelių gaminių, vieno ir dviejų svertų. Šie maišytuvai gali tapti tikra Jūsų vonios kambario puošmena, o šių maišytuvų funkcionalumas ir ergonomika įtiks ir patiks kiekvienam. Dėl to kiekvienas ras savo vonios kambariui optimalų sprendimą, kuris geriausiai atitiks jo individualius poreikius.

Rubineta vonios maišytuvai yra įvairaus dizaino, skirtingų modelių. Visi modeliai yra patogūs, gražūs, funkcionalūs, patikimi. Šios bendrovės gaminiai pasižymi puikia kokybe, šiuolaikišku dizainu bei pažangiomis technologijomis. Rubinetos maišytuvai sukurti taip, kad taupytų sunaudojamą vandenį bei energiją. Maišytuvų paviršius yra tvirtas ir blizgus, dėl specialaus sluoksnio. Todėl šie gaminiai ilgaamžiškesni, atsparesni įlinkimams, įbrėžimams bei kalkių nuosėdoms.

Jei nuspręsite savo namuose naudotis bidė, tada Jums tikrai reikės tinkamo maišytuvo jai. Tradiciniai modeliai, kurie yra skirti voniai ar kriauklei, netinka, nes bidė maišytuvo čiaupas turi būti mobilus. Šis dizaino bruožas yra pagrindinis skirtumas tarp bidė maišytuvų ir įprastų panašaus dizaino produktų. Renkantis tokią įrangą, reikia atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

  • Valdymas - dauguma bidė modelių yra su vienos svirties mechanizmu, nes tai yra labiausiai patogus ir jaukus pasirinkimas;
  • Medžiaga - paprastai tokios rūšies maišytuvai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jei nuspręsite imtis plieninį, tada būtina atkreipti dėmesį į paviršių - gali būti matinis arba blizgus;
  • Stilistika - modelius galima rinktis klasikinio, retro ar moderniaus stiliumiaus.

Elektroninėje parduotuvėje nve.lt yra įvairių dizaino stilių maišytuvų modelių nuo klasikinio iki modernaus, su patogiu kraneliu ir vandens temperatūros reguliavimu. Bidė maišytuvai yra patikimi, funkcionalūs, turi įspūdingą modernų dizainą. Elektroninė parduotuvė nve.lt savo klientams siūlo tik kokybiškas prekes, platų prekių asortimentą iš patikimų ir pripažintų gamintojų.