Plautuvė Enna ENN 100 S - 212x350mm

104,39 € 122,80 €
Prekės kodas
EST-Enna ENN 100 S
Daugiau informacijos
Gamintojas Compotexa

 

Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.

 

Plautuvės matmenys: 212 x 350 mm

Dubens matmenys: 162 x 300 mm

Dubens gylis: 110 mm

Montavimo tipas: iš apačios | lygiai su stalviršiu | iš viršaus

Medžiaga: AISI 304 nerūdijantis plienas

Plieno storis: 1 mm

Padėklas: nėra

Išgręžta skylė maišytuvui: nėra

Išbėgimo skylė: standartinė Ø 3,5

Persipylimas: yra | kvadratinis

Tvirtinimas: yra | metaliniai laikikliai

Ventilis:  yra | AQF-001V (W)

Išpjova: pagal kirpimo šabloną | yra, dėžėje

 

AQUASANITA siūlomos nerūdijančio plieno virtuvės plautuvės pagamintos iš AISI 304 nerūdijančio plieno su 8–20% chromu ir 8- 10% nikeliu, sunkiąja medžiaga. Būtent nikelio priedas ir užtikrina aukštą plautuvės patvarumą ir patikimumo lygį. AISI 304 nerūdijančio plieno plautuvių svarbiausi  privalumui:

Atsparumas smūgiams;   Atsparumas korozijai;   Patraukli išvaizda;    Patvarumas;

Virinimo būdas (angl.: "Handcrafted“) leidžia gaminti plautuves iš atskirų plieno lakštų juos suvirinant. Pagrindinis privalumas - naudojami storesni plieno lakštai lyginant su, taip vadinamomis, štampuotomis plieno plautuvėmis. Suvirinimo vietos yra storesnės, plautuves galima gaminti su švelniai užapvalintais kampais (R10), kuriuos paprasčiau valyti. Gilūs dubenys ir plokščias dugnas suteikia didesnį darbinį plotą, o švelniai nuožulnus paviršius leidžia lengvai nusausinti, neleidžiant dubenyje stovėti vandeniui. Virinimo būdu pagamintos plautuvės yra stabilesnės. Poliruotas blizgus nerūdijančio plieno paviršius suteikia spindesį ir žavesio, bet nėra per daug blizgus. Tobulai dera su CHROMUOTAIS  (001) AQUASANITA maišytuvais (kranais).

Priežiūra ir Valymo Rekomendacijos

Tam, kad būtų išlaikytas plautuvės blizgesys ir glotnumas ilgą laikotarpį, reikalinga kasdienė jos priežiūra ir periodinis valymas.

Kasdieninė plautuvės priežiūra. Po kiekvieno naudojimo praskalaukite plautuvę vandeniu, vandens ar muilo dėmes nuvalykite ir nusausinkite švaria sausa šluoste. Taip išvengsite mineralinių likučių liekanų ant paviršiaus.

Periodinė plautuvės priežiūra. Nešvarumus ir riebalus valykite su buityje naudojamu indų plovikliu arba specialiu nerūdijančio plieno valikliu. Tam puikiai tiks AQUASANITA SHINE specializuotas valiklis. Ištrinkite plautuvę turima priemone lygaus paviršiaus linijų kryptimi. Po valymo būtina nuplauti valymo priemonių likučius vandeniu ir nusausinti, kad būtų išvengta vandens nutekėjimo žymių. Pirštų antspaudų žymės gali būti šalinamos naudojant muiluotą vandenį arba specialią valymo priemonę bei minkšto audėklo medžiagas. Po valymo paviršių patartina nupoliruoti, naudojant sausą arba poliravimui skirtą šluostę.

Valymui nenaudokite abrazyvinių kempinėlių ar šiurkščių šluosčių. Nei šluostė, nei kempinėlė neturi braižyti paviršiaus.

Neleiskite muilo ar kitoms valymo priemonėms išdžiūti ant plautuvės paviršiaus. Jose yra nemažai cheminių priedų, kurie gali turėti įtakos apdailai ir ją pažeisti.

Plieninės plautuvės nenaudokite kaip pjaustymo lentelės, nes taip galite pažeisti jos paviršių.

Griežtai draudžiama valyti plautuvę priemonėmis, turinčiomis hidrochloridinės rūgšties, chloridų. Negali būti naudojami ir šveitimo milteliai, kadangi juose yra abrazyvinių dalelių, galinčių palikti įbrėžimus paviršiuose. Neatsargiai panaudojus, nedelsiant nuplaukite paviršių, kad būtų išvengta korozijos.

Nutekamųjų vamzdžių valikliai, kurių sudėtyje yra sieros arba druskos, taip pat gali pažeisti plautuvės paviršių. Stenkitės, kad valiklio turinys su juo nekontaktuotų.

Alyvos, aliejaus ir purvo žymės efektyviausiai pašalinamos naudojant alkoholio, metilo spirito ir izopropileno alkoholio pagrindu pagamintus valiklius arba acetoninius tirpiklius. Šie produktai nesukelia nerūdijančio plieno korozojos.

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Pirkinių sumai iki 100€ pristatymo kaina Lietuvoje 3€.

Perkant prekių virš 100€ - pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Pristatymui į Neringą taikoma atskira pristatymo kaina.

 

Prekių pristatymas:

 

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas. 

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.  Šiuo metu siunkių prekių užnešimo paslaugos neteikiame.

1.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes pateikiamas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (asmens tapatybės kortelė, pasas ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatomos Pirkėjo sutartyje nurodytu adresu, Pardavėjas ar jo atstovas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, kokybiška, t.y. be pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus minėtų 1.3., 1.4., 1.5. punktuose veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu