Lietuviškas aliumininis šiltnamis SANUS XL-18 2,9x6,4m' (18,60m²) tik 6mm danga

1 548,80 €
Prekės kodas
EST-gampreXL18
Daugiau informacijos
Gamintojas Gamprė, Lietuva
ŠILTNAMIO PLOTIS 2,90m'
ŠILTNAMIO ILGIS 6,40m'
ŠILTNAMIO MODELIS Sanus (Aliuminis-Šlaitinis)

Ilgis 6,40m

Plotis 2,90m' 

Aukštis 2,15 m 

Komplektuojamas tik su 6mm danga

3 stoglangiai su automatiniais pakelėjais,

dvigubos varstomos durys,

gaminiui suteikiama 5 metų garantija,

Pristatymo terminas per 5-10 darbo dienų.

Papildomai bus reikalingas sandarinimo juostų komplektas

   Multifoil AntiDUST juosta gaminama iš specialiai atrinktos neaustinės medžiagos, kuri yra apdorota, padengta specialiu biocidų junginiu ir perdirbta į įvairius juostos formatus. Taip gaunamas produktas siūlo kokybišką ir ilgalaikę apsaugą nuo įvairių kenkėjų. 

   Multifoil AntiDUST juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą, užkerta kelią susidaryti dumbliams, grybeliui, neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į jos vidų.

   Multifoil AntiDUST juosta padeda išlaikyti plokštėms optinį skaidrumą per visą daugiasienio polikarbonato plokštės garantinį laikotarpį ir jam pasibaigus. Daugumoje pigių kvėpuojančių juostų gamyboje yra naudojamas neaustinis polipropileno audinys arba folija. Šios medžiagos neturi ypatingų savybių, jos įprastai turi tik dvi juostas klijų ir parduodamos be jokio papildomo apdorojimo, kuris turėtų suteikti juostai kvėpavimą, apsaugą nuo įvairių oro sąlygų, taip būtiną kanalinio polikarbonato plokštėms.

   Multifoil AntiDUST juosta yra viena iš efektyviausių apsaugos būdų daugiasienėms polikarbonato plokštėms.

 

     Šiltnamio komplektaciją sudaro: šiltnamis, stoglangiai, aliuminio pamatinis profilis,varstomos dviejų dalių durys. 

  • Konstrukcija atlaiko sudėtingas oro sąlygas.
  • Žiemą nereikia paremti stogo, nereikia išardyti.
  • Tvirtas pamatinis profilis.
  • Ilgaamžis, mažai priežiūros reikalaujantis šiltnamio karkasas.
  • Esant poreikiui, šiltnamio konstrukciją galima pailginti, įsigijus papildomų sekcijų.
  • Solidus, tikra puošmena aplinkai.
  • Visada yra galimybė šiltnamį prailginti. Galima papildomai užsisakyti 70 cm prailginimo komplektą .

Medžiaga: 6 mm daugiasienis polikarbonatas

Austrijoje pagaminta polikarbonatinė kamerinė 6 mm danga, pasižymi atsparumu UV (ultravioletiniams spinduliams). Dangos šviesos pralaidumas yra 82%. Polikarbonatas yra ypatingai atsparus smūgiams. Kanalinio polikarbonato lakštai nepaprastai atsparūs plėšimui, krušai ir yra lengvai perdirbami. Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą, bei išskirtines izoliacines savybes.

Medžiaga: Aliuminis
Šiltnamyje iš aliuminio profilių ir polikarbonato lakštų yra geresnis mikroklimatas – jame būna apie 20% daugiau šviesos, negu tradiciniame šiltnamyje, kuris dengtas polietilenine plėvele. Stogo langai ir durys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o pasirinkus automatines vėdinimo ir laistymo sistemas, šiltnamis pats palaikys reikiamą mikroklimatą. Šiltnamio konstrukcijoje yra suprojektuoti stoglangiai ventiliacijai, lengvai darinėjamos dviejų dalių durys, o stogo kraštuose įrengti latakai lietaus vandeniui rinkti. Konstrukcija yra tvirta ir tinkama mūsų nelepioms meteorologinėms sąlygoms.

Polikarbonato lakštų sudėtyje esantys specialūs priedai sulaiko infraraudonuosius spindulius, todėl nakties metu ilgiau išlaikoma per dieną sukaupta šiluma.

Dvigubų lakštų dėka, sutaupoma iki 30% šilumos, lyginant su stikliniais šiltnamiais. Šiltnamiams suteikiama 5 metų garantija.

 

Kodėl rinktis Gamprė  šiltnamius?

 Gamprė šiltnamis - tai kiekvieno kiemo puošmena, suderinta su pagrindinėmis gaminio savybėmis: tvirtumu, ilgaamžiškumu, išmanumu bei ekologija.

Šlaitinis šiltnamis Gamprė: rėmui naudojami Švedijos įmonėje „Sapa“ pagaminti Aliuminio profiliai, suprojektuoti taip, kad atlaikytu sniego, vėjo apkrovas;  jų kraštai lygūs, dėl to nėra nei menkiausios rizikos susižalojimams (cinkuotos skardos profiliai apdirbami kirtimo budu ir dėl to jų kraštai labai aštrūs, galite stipriai susižeisti rankas, supjaustyti pirštines).
Šiltnamio dangai naudojame - 6 mm daugiasienio polikarbonato lakštus. Austrų gamintojo Lexan – Innovative Plastics pagaminta daugiasienio polikarbonato 6 mm danga, pasižyminti atsparumu UV (ultravioletiniams spinduliams). Dangos šviesos pralaidumas yra 82%. Polikarbonatas yra ypatingai atsparus smūgiams, kad kuo ilgiau lakštai tarnautų, naudojami įvairūs priedai, apsaugantys molekules nuo senejimo, užtikrinantys ilgesnį lakšto skaidrumą. Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes.
Specialiai komplektuojame Jūsų patogumui varstomas duris  (stumdomų durų ratukai greitai prisineša dulkiu, bėgiuose atsiranda purvo, todėl durys pradeda strigti.

 

Kodėl rinktis aliuminio konstrukcijos/polikarbonato šiltnamį?

Šiltnamyje iš aliuminio profilių ir polikarbonato lakštų yra geresnis mikroklimatas – jame būna apie 20% daugiau šviesos, negu tradiciniame šiltnamyje, kuris dengtas polietilenine plėvele. Stogo langai ir durys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o pasirinkus automatines vėdinimo ir laistymo sistemas, šiltnamis pats palaikys reikiamą mikroklimatą.
Šiltnamio konstrukcijoje yra suprojektuoti stoglangiai ventiliacijai, lengvai darinėjamos dviejų dalių durys, o stogo kraštuose įrengti latakai lietaus vandeniui rinkti. Konstrukcija yra tvirta ir tinkama mūsų nelepioms meteorologinėms sąlygoms. Dvigubų lakštų dėka sutaupoma iki 30% šilumos lyginant su stikliniais šiltnamiais. Šiltnamiams suteikiama 5 metų garantija.
Standartinėje komplektacijoje yra pamatinis pagrindo profilis iš aliuminio. Daugelis šiltnamių gamintojų turi cinkuotos skardos pamatą. Toks pamatas įpareigoja visą eksploatacijos laikotarpi dirbti atsagiai. Pavyzdžiui, varpant žemę kastuvu ar ravint su kauptuku, negalima kliudyti pamato, nes pažeisite cinko sluoksnį ir pamatas pradės rūdyti dėl drėgmės.

 

Kuo Gamprė skiriasi nuo kitų?

Standartinėje komplektacijoje yra pamatinis pagrindo profilis, kuris pagamintas iš aliuminio. Jo pritvirtinimui sutaupysite daugiau laiko ir pinigų, lyginant su kitais šiltnamio pagrindais. Daugelis šiltnamių gamintojų turi cinkuotos skardos pamatą. Toks pamatas įpareigoja visą eksploatacijos laikotarpį dirbti atsagiai. Pavyzdžiui, varpant žemę kastuvu ar ravint su kauptuku, negalima kliudyti pamato, nes pažeisite cinko sluoksnį ir pamatas pradės rūdyti, veikiamas drėgmės.

Žiemos metu nereikia paremti stogo, dėl ypatingos konstrukcijos sniegas neužsilaiko ant jo (skirtingai nuo arkinių šiltnamių).
Stoglangius sumontuoti galite ten, kur Jūsų nuomone, labiausiai uzsilaiko karštis. Konstrukcija leidžia tai padaryti, nėra jokių technologinių apribojimų, pavyzdziui - nėra profilio, ar plokštės sujungimo. Stoglangis montuojasi į kraigą – greitai, paprastai, nepraleidžia vandens, ilgaamžis. Stoglangius galima sumontuoti ir veliau, tai nesukelia jokių keblumų. Nereikia gręžti skylių, del to nepradės rūdyti pažeista konstrukcija. Labai svarbu, kad ventiliacija būtų per stogo langus. Karštis naturaliai kyla i viršų ir pasišalina iš šiltnamio. Dėl pakankamo vėdinimo nenudega augalų žiedai.
Lengva transportuoti, viskas supakuota trijose pakuotėse, dežė su trumpais profiliais, daugiasienio polikarbonato lakštais ir ilgaisiais profiliais.
Šiltnamio konstrukcija nuolat yra tobulinama. Mūsų tikslas pagaminti šiltnamį maksimaliai atitinkanti Jūsų poreikius.

 

Kodėl Gamprė toks siauras?

Yra dvi priežastys, kodėl pasirinkome gaminti tokio pločio šiltnamius. Pirmiausia, pasirinktas optimalus plotis, kad užtektų daryti vieną takelį ir jog nenulipant nuo jo (kurį galima išgrįsti šaligatvio plytelėmis ar kita danga) lengvai pasiektumėte visus augalus, išvengiant žemės mindymo ir galimai augalų pažeidimo. Antra, siauresniame šiltnamyje augalus patogu sodinti šachmatų tvarka. Kai jie užauga,  neužstoja vienas kitam saulės šviesos ir taip papraščiau pasiekti, palaistyti ir nuskinti daržoves. Jei sodinama eilėmis, tai augalai esantys arčiau centro, bus augalo, esančio prie sienos šešėlyje.

 

Ar šiltnamiams reikalingi stoglangiai, gal užtenka vėdinimo per duris?
Stoglangių dėka žymiai paprasčiau kontroliuoti šilumą, negu sudarant skersvėjį per duris ir langelį galinėje šiltnamio sienoje. Kai nėra labai šilta, skersvėjis vis vien ištraukia drėgmę ir šilumą, kad ir kiek mažai pravertum ventiliacijos langelį. O jei skersvėjo nėra, tada karštą dieną augalai gali perkaisti.
Priklausomai nuo laiko, temperatūros stoglangius lengvai galima praverti. Tada karštis ir perteklinė drėgmė lengvai pasišalina, nesukeldami neigiamo skersvėjo poveikio augalams.
Drėgmės perteklius ypatingai daug žalos gali padaryti rugpjūčio mėn., kai lauko temperatūra nėra didelė ir šiltnamyje kaupiasi drėgmė. Uždarytas ventiliacijos langelis ir durys sudaro idealią terpę plisti ligoms. Dažniausia liga - bulvių maras - labai greitai pažeidžia pomidorus, tuomet tenka juos išrauti labai anksti, nespėjus sunokti visoms daržovėms. Paprastai ligų sukėlėjai sklando ore su vandens garais. Temperatūrai pakilus, jie sėkmingai pasišalina su karštu oru per stoglangius.

 

Ar reikalingi automatiniai stoglangio atidarytuvai?

Automatiniai stoglangio atidarytuvai pagal šiltnamio viduje esančią temperatūrą reaguoja ir atitinkamai atidaro arba uždaro stoglangį, taip palaikydami tinkamą temperatūrą šiltnamio viduje. Tai labai patogu, nereikia kiekvieną dieną atidarinėti ir uždarinėti stoglangio, tai už jus padaro automatinis stoglangio atidarytuvas. Jis montuojamas labai paprastai ir jam nereikalingi jokie papildomi energijos šaltiniai. Paprasta, patogu ir patikima.

 

Ką galima užsisakyti papildomai?

Gamprė šiltnamį galime sukomplektuoti su papildomomis durimis, pertvara atskriančia agurkus nuo pomidorų, ar gėles nuo daržovių.
Stoglangių skaičius priklauso nuo Jūsų norų, jų gali būti tiek kiek yra laisvos vietos stoge. Su jais papildomai galima sukomplektuoti ir automatinius stoglangių pakėlėjus.
Suprojektavome reguliuojamą augalų parišimo sistemą, išvedžioti lynus galite pagal susodintus augalus, nereikia tvirtinti augalų prie šiltnamio konstrukcijos.
Pagaminome daiginimo - prieskonių auginimo- pomidorų sirpinimo lentynėlės, jos lengvai ir paprastai prisitvirtina.
Jūsų patogumui, galite pasirinkti sienelės aukštį, šiltnamio ilgį. Šiltnamis renkamas sekcijomis, tad ilgis skaičiuojamas kas 70cm.
Visada yra galimybė šiltnamį prailginti. Galima papildomai užsisakyti prailginimo komplektą.
Automatinė laistymo sistema palengvins augalų priežiūrą. Kiekvienas augalas gauna vienodą vandens kiekį, be jokių vandens nuostolių, sunkaus darbo ir rūpesčių

 

Priežastys kodėl rinktis Gamprė šiltnamius?

Aukščiausia kokybė

6mm daugiasienis polikarbonatas, atsparus UV spinduliams.

Tvirtas, konstrukcija atlaiko sudėtingas oro sąlygas.

Solidus, tikra puošmena aplinkai.

Patikimas, surinktas naudojant kokybiškas medžiagas, pagamintas Lietuvoje.

Paprastas, jį surinkti galite ir Jūs.

Ekonomiškas, kanalinis polikarbonatas geriau sulaiko šilumą šiltnamio viduje.

Suteikiama 5 metų garantija ir aptarnavimas.

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Pirkinių sumai iki 100€ pristatymo kaina Lietuvoje 3€.

Perkant prekių virš 100€ - pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Pristatymui į Neringą taikoma atskira pristatymo kaina.

 

Prekių pristatymas:

 

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas. 

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.  Šiuo metu siunkių prekių užnešimo paslaugos neteikiame.

1.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes pateikiamas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (asmens tapatybės kortelė, pasas ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatomos Pirkėjo sutartyje nurodytu adresu, Pardavėjas ar jo atstovas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, kokybiška, t.y. be pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus minėtų 1.3., 1.4., 1.5. punktuose veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu