Plautuvė BELLA SQB 102 AW (670x500mm), 9 spalvos

119,25 € 145,42 €
Prekės kodas
EST-BELLA SQB102
Daugiau informacijos
Gamintojas Compotexa
Minimalus spintelės plotis 50 cm

Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas,

jei kažkurios spalvos nėra sandėlyje- gamybos terminas 3-4 savaitės.

Dirbtinio granito  (akmens masės) plautuvė, vieno dubens, apsukama  BELLA SQB102

Elegantiška išvaizda | Paprastas montavimas | Komplektacijoje ekscentrinis ventilis 

Dėl ypatingos išvaizdos BELLA linijos plautuvės puikiai tiks ieškantiems unikalaus dizaino. BELLA paprastai yra montuojamos šiuolaikinėse mažesnėse klasikinio tradicinio stiliaus virtuvėse, o maišytuvo padėtis, esanti pačiame plautuvės gale, leidžia įmontuoti šias plautuves ir po langais.

HELIKA plautuvės (kriauklės)  pagamintos iš patikimo SILICSANA dirbtinio granito medžiagos. Tai - jau trečios kartos granitas, kuris išsiskiria savo tvirtumu, todėl su HELIKA plautuvėmis jausitės saugiai. Ypatingai geras medžiagos stabilumas lemia granito patvarumą ir ilgesnį SILICSANA gaminių naudojimą. Plautuvių paviršius yra vienalytis, glotnus. Šias plautuves lengviau valyti.


Plautuvės matmenys:
 670 x 500 mm

Dubens matmenys: 370 x 445 mm

Dubens gylis: 200 mm

Dubuo: galimas montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje

Medžiaga: SILICSANA dirbtinis granitas

Padėklas: yra | 170 mm

Išgręžta skylė:  2, Ø 35 mm

Išbėgimo skylė: standartinė Ø 3,5

Persipylimas: yra | apvalus

Išpjova: pagal kirpimo šabloną |  650 x 480 (+/-0,5%) mm

Ventilis: yra | AQF-002V(AW), valdomas pasukant rankenėlę

Pakuotė: kartoninė dėžė, saugi pristatymams nuo durų iki durų

Gamintojo garantija: 5 metai 

Svarbu.  Šios elektroninės parduotuvės nuotraukose pateiktų produktų spalva gali nežymiai skirtis nuo realaus gaminio, nes granito sudėtyje vyrauja natūralūs užpildai ir pigmentai.

Dirbtinio granito (akmens masės) kompozitas SILICSANA

SILICSANA granito kompozitą sudaro 80 % kvarco smėlis ir 20 % dervos ir užpildo unikalus mišinys. Patyrusi tarptautinė technologų komanda sukūrė ypatingai tvirtą granito medžiagą.  Dirbtinio granito (akmens masės) medžiaga išsiskiria savo tvirtumu, glotniu paviršiumi ir spalvų ryškumu. Kiti SILICSANA granito privalumai:

Nebijo karščio;

Neskyla;

Atlaiko staigius vandens temperatūros svyravimus;

Aštrūs daiktai nebraižo paviršiaus; 

UV spinduliai nedaro jokio poveikio granito spalvai;

Medžiaga atspari dėmėms, cheminėms valymo medžiagoms, dažomosioms medžiagoms;

SILICSANA granitas tenkina visus Europos EN:1330 standartų nustatytus reikalavimus. Dūžio, braižumo, karščio, atsparumo dėmėms, tikslumo testai .

Priežiūros ir Valymo Rekomendacijos

Nors SILICSANA granito paviršius yra maksimaliai apsaugotas nuo galimo išorinio poveikio, kasdienė ir periodinė plautuvės priežiūra leis ja naudotis ilgesnį laiką ir padės išlaikyti ją higienišką.

 Kasdieninė granitinės plautuvės priežiūra. Naudodami švelnią kempinėlę arba minkštą šluostę ištrinkite plautuvės paviršių buityje naudojamu indų plovikliu ir nuplaukite šiltu vandeniu. Galiausiai nusausinkite ir nuvalykite nuo paviršiaus vandens dėmes. Rekomenduotina tai atlikti bent vieną kartą dienos bėgyje. Dėka šios procedūros ant granito paviršiaus nesikaups vandens, kalkių, kitos nuosėdos.

  Periodinė granitinės plautuvės priežiūra. Rekomenduojame periodiškai valyti plautuvę švelnios koncentracijos šveitimo pieneliu, kurio sudėtyje nėra abrazyvinių dalelių. Valiklis negali būti  ir rūgštinės sudėties. Ištrinkite paviršių švelnia kempinėle, nuplaukite šiltu vandeniu bei nusausinkite. Šiai procedūrai atlikti puikiai tinka ir CARE  valiklis.

Taip pat svarbu žinoti:

   Kalkes lengvai pašalinsite su valgomuoju actu. Kempinę sudrėkinus karštame vandenyje ir suvilgius actu ištrinkite plautuvę, nuplaukite karštu vandeniu ir nusausinkite. Puikiai kalkes padės pašalinti ir  LIME  specializuotas valiklis.  Atkreipkite dėmesį, kad kalkės lengvai sugeria organinės kilmės dėmes, tokias, kaip arbatos, kavos, raudonojo vyno, todėl labai svarbu nusausinti plautuvę po kiekvieno naudojimo.

 Nors plautuvės paviršius yra atsparus net iki 180°C temperatūrai, puodai ir keptuvės gali įkaisti labiau, todėl nedėkite jų dar įkaitusių tiesiai ant plautuvės. Rizika atsirasti dėmei dar labiau išauga, jeigu įkaitusią keptuvę ar puodą padėsite ant drėgno plautuvės paviršiaus. Taigi pirmiausia padėkite juos ant padėkliuko atvėsti.

 Nenaudokite abrazyvinių valiklių, skalbimo miltelių, nes nuvalius šiomis priemonėmis granito paviršius taps jautresnis dažomosioms medžiagoms.

Venkite mesti aštrius daiktus į plautuvę, kadangi tai gali pažeisti jos paviršių.

Venkite ant plautuvės ilgą laiką (daugiau nei keletui valandų) palikti ėsdinimo savybių turintį maistą, tokį kaip druska, actas, garstyčios, raudonas vynas bei juoda arbata.

Nutekamųjų vamzdžių valikliai, kurių sudėtyje yra sieros arba druskos, taip pat gali pažeisti plautuvės paviršių. Stenkitės, kad valiklio turinys su juo nekontaktuotų.

Sekite pateiktais nurodymais ir sėkmingai naudokitės SILICSANA granitine plautuve.

1. Banko pavedimas

Gavėjas:
V.Narmonto individuali įmonė
Įmonės kodas: 141359310
PVM mokėtojo kodas: LT413593113
AB SEB bankas
Sąskaita: LT85 7044 0600 0491 6953
AB Swedbank
Sąskaita: LT86 7300 0100 0228 9745
 
2. Elektroninė bankininkystė (Paysera)
 
3. SB Lizingas
 
Kodėl verta rinktis SB lizingą?
 
patikima - mes vartotojiško lizingo pradininkai Lietuvoje, o patenkintų mūsų klientų skaičius jau artėja prie milijono,
skaidru - mūsų sutartyse nerasite jokių paslėptų mokesčių,
lankstu - gausite finansavimą prekėms, kainuojančioms nuo 30 iki 6000 eurų ir galėsite pasirinkti mokėjimo terminą nuo 3 mėn. iki 3 metų. Pradinė įmoka nuo 0 eurų,
aišku - kreditą grąžinsite Jums patogiausią mėnesio dieną ir kaskart mokėsite vienodą sumą,
patogu - naudositės vienu plačiausių tinklų Lietuvoje vartojimo kredito grąžinimui. Kreditą galėsite grąžinti mokėdami įmokas internetu, el. sąskaitos būdu arba grynaisiais įmokų surinkimo vietose.
 
Ko reikia norint įsigyti prekę išsimokėtinai?
 
Pirkti išsimokėtinai galite:
  • jei jums mokamas atlyginimas pagal darbo sutartį (minimalus nepertraukiamas darbo stažas - 4 mėn.),
  • jei esate pensininkas, neįgalusis, pareigūnas, ūkininkas, individualios įmonės savininkas,
  • jei dirbate pagal verslo liudijimą ar turite individualios veiklos pažymą.
 

Pirkinių sumai iki 100€ pristatymo kaina Lietuvoje 3€.

Perkant prekių virš 100€ - pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Pristatymui į Neringą taikoma atskira pristatymo kaina.

 

Prekių pristatymas:

 

1.1. Prekes pristato V.Narmonto ind. įmonė arba mūsų įgaliotas atstovas. 

1.2. Užsakant prekes sunkesnes už 31,50kg, prekės tik atvežamos į nurodytą pristatymo vietą, jų neužnešant į namą, butą ar darbovietę.  Šiuo metu siunkių prekių užnešimo paslaugos neteikiame.

1.3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes pateikiamas galiojantis asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (asmens tapatybės kortelė, pasas ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas). Jei Pirkėjas prekių pats nepriima nors prekės yra pristatomos Pirkėjo sutartyje nurodytu adresu, Pardavėjas ar jo atstovas turi teisę perduoti prekes Pirkėjo nurodytu adresu esančiam kitam asmeniui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

1.4. Prekių pateikimo  metu Pirkėjas privalo kartu su Mūsų arba Mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, kokybiška, t.y. be pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

1.5. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Mūsų ar Mūsų atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą.

1.6. Pirkėjui neatlikus minėtų 1.3., 1.4., 1.5. punktuose veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu